Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowe leki na objawy negatywne


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może kiedy wejdzie min-101 do Polski?
Oraz czy psychiatrzy będą skłonni wypisywać lurazydon?
Możecie wypisać także inne leki.

Trochę mnie amisulpryd muli, boli mnie po nim głowa, mam lekkie objawy pozapiramidowe, czasem łapią mnie mdłości oraz mam zaburzenia kognitywne (czego nie widać ale mam).

Powróciłem do częściowego funkcjonowania ale nadal siedzę w przegrywie i średnio mi się to podoba ale jak czuję że nic nie czuję to nie chce mi się z tego przegrywu wyjść 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lurazydonu jeszcze nie ma w Polsce. Wszedł nowy lek na schizofrenię o nazwie Reagila(kariprazyna), ale kosztuje prawie 600zł.

Próbowałeś innych leków jak Zypsila lub Serdolect?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Anioł napisał:

Lurazydonu jeszcze nie ma w Polsce. Wszedł nowy lek na schizofrenię o nazwie Reagila(kariprazyna), ale kosztuje prawie 600zł.

Próbowałeś innych leków jak Zypsila lub Serdolect?

Zorientowałem się że moje problemy są wywołane energetykami i niereguralnym snem. Chociaż szczerze - gdy je odstawiłem to czuję się bardziej schizoidalnie z lekką nutką przyjemności, ale mój social i work skill wzrósł i to znacznie. Trochę spadła kreatywność, ale powiedzmy sobie szczerze - tam gdzie pracuję kreatywność liczy się głównie jeżeli jesteś freelancerem. W IT liczą się schematy, bo jeżeli ktoś będzie poprawiał kod po tobie, to jak go napiszesz w manii (a już to zrobiłem) to nikt go nie zrozumie (chociaż - działa!).

Często mi brakuje motywacji i przyjemności z życia, ale no, to taki defekt po chorobie. Przyzwyczaiłem się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×