Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


berenika69

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa, czuję się bardzo samotna, mam nerwicę lękową, chciałabym z kimś pogadać. Najgorzej czuję się o tej porze roku, ciemność mnie przytłacza, najchętniej przespałabym cały dzień. Generalnie funkcjonuję dobrze, pracuję, żyję, ale jakoś nie czuję radości tego życia. Wydaje mi się, że przegrałam życie, w przyszłym roku skończę 50 lat, czuję się stara, moje związki z facetami wszystkie były nieudane, ostatni rozpadł się w zeszłym roku, no i wtedy bardzo mi się pogorszyło, ataki paniki, duszności, bóle w klatce piersiowej, w plecach, szkoda słów. Chodzę na terapię, czuję się trochę lepiej, ale jesień to ciągle dla mnie wyzwanie. Żyję z dnia na dzień, praca, dom, praca, dom...trochę biegam żeby nie zwariować, chyba mam kryzys wieku średniego, który się ciągnie 10 lat. Ostatnio naprawdę nie wiodło mi się najlepiej, śmierć mamy, w zeszłym roku umarł tata.  Mój syn dorósł, ma swój świat, bardzo się cieszę z tego powodu, ale czuję się samotna i niepotrzebna. Niby mam jakichś znajomych, ale to wszystko takie powierzchowne relacje. Może ktoś pogada? Ktoś czuje się podobnie? Tęsknię za rozmową z wrażliwym, empatycznym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Droga Prawda Życie napisał:

witaj, pozdrawiam i wszystkiego co prawdziwie dobre, ps - niczego nie przegrałaś i nie musisz przegraćhttp://mieczducha888.blogspot.com/2017/03/koniec-entropii-wspaniaa-wiadomosc-dla.html

, prawdziwa miłość istnieje ale coraz częściej w dzisiejszym świecie jest ona deptana, pogardzana - Prawdziwa miłość do drugiej osoby nie zdradza, nie kłamie, nie oszukuje, nie obraża, nie okrada, nie wyzywa, nie naśmiewa się, nie bije, nie wyzyskuje, nie wykorzystuje, nie krzywdzi na inne sposoby. Miłość zła nie czyni drugiej osobie. Prawdziwa miłość jest nie tylko z zdrowiu ale i w chorobie, nie tylko z dobrobycie ale i w biedzie. Nie tylko w młodości ale i starości." Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje;... Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." - 1 KORYNTIAN 13 Biblia Warszawska

stary podaj na moją skrzynkę adres do swojego dilera :D też chce mieć to co ty :D 

@berenika69 witaj siemanko 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×