Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ginko

spam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Ja również bardzo polecam krakowską grupę "Introwertycy i fobicy - Kraków i okolice". Jest to grupa także dla osób z wszelkimi problemami psychicznymi. Odbywają się spotkania wsparcia, jak i zwykłe spotkania towarzyskie. Są też czaty. Są tam rzeczywiście osoby z różnymi zaburzeniami, nawet wcześniej hospitalizowane, itp. Każdy jest ciepło przyjmowany i można liczyć na wiele pomocy. Dzieje się w tej grupie niesamowicie dużo i widać, że cały czas się rozwija. Mi też ta grupa wiele dała, dużo dla mnie znaczy, dlatego z całego serca polecam:
https://www.facebook.com/groups/124673281589135/?ref=bookmarks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do krakowskiej grupy o charakterze towarzyskim/wzajemnego wsparcia:  "Introwertycy i fobicy - Kraków i okolice"

Grupa szeroka, dla osób z wszelkimi problemami psychicznymi, jak i po prostu dla introwertyków, szczególnych indywidualności. Są tam rzeczywiście osoby z różnymi zaburzeniami, nawet wcześniej hospitalizowane, itp. Każdy jest ciepło przyjmowany i można liczyć na wiele pomocy.

Odbywają się spotkania wsparcia, jak i zwykłe spotkania towarzyskie, przeróżne aktywności. Są też rozbudowane czaty. Dzieje się w tej grupie niesamowicie dużo i widać, że cały czas się rozwija. Administracja tworzy nowe rzeczy wedle potrzeby, można zgłaszać. Mi też ta grupa wiele dała, dużo dla mnie znaczy, dlatego z całego serca polecam.

https://www.facebook.com/groups/124673281589135/?ref=bookmarks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×