Skocz do zawartości
Nerwica.com

(Brak)pocałunku na pierwszej randce ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Ostatnio byłem na randce( z neta) która trwała 4 h( spoko się bardzo rozmawiało,spacery itp. ) i kiedy przychodzi moment rozstania ja zawsze zaczynam się już stresować pożegnaniem :/ 
Otóż nie potrafiłem nigdy wyczuć czy spodobałem się dziewczynie do tego stopnia żeby dać jej malutki pocałunek w usta czy może dać tylko buziaka XD o takim całowaniu to już w ogóle nie ma mowy na pierwszej randce. Z poprzednią dziewczyną trwało to jakieś kilka spotkań i w sumie sama przeszła do dzieła więc tym bardziej nie mam wyczucia ;-( 
Więc wiecie ... teraz ciągle sobie rozmyślam o pożegnaniu na mojej ostatniej randce gdzie na pożegnanie dałem tylko buziaka a dziewczyna miałem wrażenie że wyciągała już usta na pocałunek :/ przyznaję  trochę się zawstydziłem. Co prawda napisała mi smsa 5 minut po pożegnaniu z jakąś pierdołą i kontakt poprzez sms mamy do tej pory to wciąż czuje się jak niemota. Dodam że dziewczyna starsza o rok :)
Tak się zastanawiam czy wyszedłem na kompletną sierotę z którą nie ma się już co więcej spotykać czy może osobę która szanuję tą drugą osobę na tyle żeby nie spieszyć się z niektórymi rzeczami :)


Napiszcie coś proszę, jestem ciekaw waszej reakcji :P

Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×