Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychologiczne przyczyny niektórych chorób


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wolę słuchać i oglądać takie filmy, niż syf z głównego nurtu. Pani ma fajne buty ;) a Pan siedzi bez butów, też spoko ;)

Powiem więcej, niezależnie od frakcji, tvp, tvn, nie mogę już patrzeć na tych błaznów telewizyjnych. Drażnią mnie celebryci, prezenterzy, politycy i wszystkie inne pajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, iż nie udzielam się w Twoich tematach, bo widocznie nie mam nic ciekawego do napisania, to chciałem Ci podziękować za to co tutaj na forum zamieszczasz. Każdy temat jest niesamowicie interesujący, wszystkie czytam lub oglądam. Jestem pewien, że takich osób jest więcej. Wielkie dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkuuporr, Thx ;)

Wrzucam na forum linki, które wydają się mi ciekawe, biorę pod uwagę fakt, że dla innych mogą być kompletnym dnem. Jestem traktowany łagodnie przez modów i nie usuwają do kosza moich tematów, więc zakładam, że ich poziom nie jest aż tak zły ;)

 

phœnīx, chodziło mi o media głównego nurtu, które potocznie nazywane są mediami głównego ścieku. Zamiast ścieku użyłem słowa syfu i ogólnie wyszło do kitu, używanie skrótów myślowych nie jest moją mocna stroną.

Imponował mi kiedy K. Wojewódzki, błazen wyższego kalibru, mógłbym się wiele od niego nauczyć, z czasem mi to obrzydło i teraz jestem na etapie, że mnie to denerwuje.

 

Te wszystkie ich show nadają się do potłuczenia o kant du*y, a nie oglądania.

Stacje telewizyjnej nazywane są kanałami, słowo "kanał" to nie przypadek :D kanałami wiadomo co płynie :D gó*no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×