Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed jutrzejszym wyjazdem


nowyp0m0cy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku lat zmagam się z nerwicą lekową. Byłem u kilku psychiatrów, kilka razy na psychoterapii, teraz powiedzmy, że więcej sobie w głowie poukładałem- bez leków, żadnych na stałe nigdy nie zaczałem brać, ale są sytuacje, które mnie spinają. Dzisiaj cały dzień jestem spięty, bo jadę jutro do innego miasta, autostradą, załatwić coś z pracy, będę kierował - kiedyś jak jechałem to mnie tak na autostradzie spięło, że myślałem, że zemdleję, mroczki , itd - myślałem, żę wyrżnę w bandę. Niestety, nie mogę już tego odmówić, muszę jechać, co mnie spina, boję się tego, że mnie zepnie i zacznę panikować, szukać pomocy gdzieś po szpitalach, itd. Generalnie mam lęk przed śmiercią, że zawału dostanę, że serce ,że zemdleję. Nie raz miałem robione badania - ostatni raz z rok temu, na serce i zawsze wszystko było ok, nawet jak myślałem, że mam zawał czy coś i puls 140 to i tak koniec końców wychodziło, że wszystko ok. Raz tylko miałem puls 170 i podwyższoną troponionę, ale wtedy to się zbiegło z ciężką infekcją żołądkową - grypa, podobno. W każdym razie, spina mnie to, że na autostradzie jak mnie zepnie to nie będę mógł nigdzie "uciec" i podjechać po pomoc - jakie to irracjonalne, tego się najbardziej obawiam i to mnie spina. Mam do dyspozycji traxane 5mg, na mocnijesze spięcie raczej nie działało za dobrze - kiedyś jak dostałem dawkę 10 czy 15 to mnie wyczillowało i mam jeszcze afobam 25mg - tego nigdy nie brałem, ale receptę wykupiłem. I teraz pytanie, jakby mnie spięło to co wziąć? 5mg tanxenu i najwyżej po 30 min kolejne 5mg czy od razy afobam 25mg? Czy afobam "mocno" kopie? Mam do przejechania w sumie 400km. Muszę w miarę ogarniać na drodze. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×