Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica ustąpiła na jeden dzień, ulga niesamowita.


smfc97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się z wami podzielić pewną historią co przydarzyło mi się 3 dni temu. Otóż wcześniej pisałem, że mam agorafobię i wszelkie wyjścia gdziekolwiek na piechotę były dla mnie niemożliwe, bo od razu czułem strach, kręciło mi się w głowie i doznawałem duszności. Jednak 3 dni temu, jadąc samochodem, dość daleko od domu, bo aż na drugim końcu miasta zdarzyła mi się awaria, która uniemożliwiła dalszą jazdę. Zmuszony byłem wezwać pomoc drogową, w efekcie czego zostałem bez samochodu, na drugim końcu miasta z tabletką xanaxu w kieszeni na wszelki wypadek. I wiecie co? Nagle poczułem, że dam radę przejść te 15 kilometrów do domu pieszo i tak też zrobiłem. Wszystkie objawy które do tej pory mi przeszkadzały nagle zniknęły, a ja poczułem się jak dawniej. Przeszedłem ten dystans jak gdyby nigdy nic, a jeszcze dwa dni wcześniej miałem problem przejść 200 metrów do piekarni po chleb. Poczułem satysfakcję i byłem nawet zadowolony z siebie, że dałem radę pokonać taki dystans na pieszo. Ten dzień był praktycznie całkowitą ulgą od agorafobii, można powiedzieć że przez ten jeden dzień nagle byłem całkowicie zdrowy. Czyżby ta psychika mnie tak blokowała na codzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziala ludzi umysl,

kazdy patrzy i widzi co innego...

 

Na co dzien skupiasz swoja uwage na swoich problemach,

3 dni temu jak szles myslales o samochodzie - o czyms innym,

i co najwazniejsze to cos innego bylo dla Ciebie wtedy tak wazne,

ze zajelo Ci caly umysl.

 

Dlatego tak wazne jest znalezienie sobie jakiegos pasji, hobby,

czegos co zajelo by Cie tak, ze zapomnial bys o wszystkim innym,

problemach dnia codziennego.

Fajnie by bylo moc raz na dzien/dwa na kilka godzin odpoczac od tego wszystkiego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×