Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Czarownicaa

Nagłe odstawienie SSRI. Czy to od tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Staram się stopniowo odstawiać lek, ale z marnym skutkiem chyba... Od ostatniej dawki (10 mg) minęły dwa dni. Jak się czuje? Śpiąca...

Chce mi się spać... Wczoraj wieczorem byłam padnięta, gdzie odczuwam przypływ energii.

Czuje się ocieżał i jakaś taka obrzmiała.. Nie wytrzymałam i wzięłam przed chwilą lek.

Czy wyżej wymienione objawy, mogły wystąpić, ponieważ nie brałam leku od 2 dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wyżej wymienione objawy, mogły wystąpić, ponieważ nie brałam leku od 2 dni ?
bardzo możliwe, że to jest objaw odstawienny, to wzrok też szwankuje?

 

 

W jakim sensie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×