Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Kofel, kózki na procesjach dokładnie tak samo obnoszą się ze swoim wyznaniem jak homosie na paradach. Gdzie według Ciebie znaczące osoby ze środowiska twierdzą że homoseksualizm jest dobry (rozróżnij coś dobrego od tolerowanego)? Starają się natomiast o akceptację bo TA DAM! nie są tolerowani.

W całej dyskusji najmocniej rzuciło mi się w oczy jak Michellea napisała o wyrzeknięciu się swojego syna za zaburzenie psychiczne, o izolacji go za to co myśli i chęci uśmiercenia za czyn który nie jest zabójstwem. Pisze to ta sama osoba która wojuje za zakazem aborcji piszcząc że dziecko to świętość i trzeba się dla niego poświęcać. Nie nadajesz się na matkę w takim razie Michellea. Matki żywego dziecka (nie gluta w podbrzuszu) zasranym obowiązkiem jest trwać przy dziecku i bronić go nawet jakby był kurva seryjnym zabójcą!!! :evil: inaczej staje się pieprzoną wywłoką i paszoł z nią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś we wszystkich rozwiniętych krajach kobiety uzyskały prawne i w dużej mierze zwyczajowe równouprawnienie. A tam gdzie bieda i zacofanie czyli Afryka, kraje arabskie i Indie kobieta nie ma nic do gadania, często jest pozbawiona podstawowych praw a dziewczynki zabijane tuż po narodzeniu albo poddawane aborcji bo nie są chłopcami.
Pozorna zależność. Aby obalić Twój argument gospodarczy (jak to wrażliwe kobiety (i nie tylko) gdy przychodzi co do czego to wycierają się pieniążkami, ciekawe 8) ) podam przykład azjatyckich tygrysów. Natomiast kraje gdzie wozi się i panoszy emancypacje zaczynają cieniutko prząść. Na koniec zamieszczę link do bardzo ciekawego zestawienia -> http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/najszybciej-rozwijajace-sie-gospodarki-na-swiecie-chiny-daleko,550868.html
Oczywiście feministki czy bardziej feminazistki często przesadzają ale to dlatego że w krajach których działają wszystko już wywalczyły i nie ma dyskryminacji prawnej a i ta ludzka też bardzo słaba jest. I rodzą się tak chore poglądy jak gwarantowane 50 % dla kobiet w parlamencie co nie jest żadnym równouprawnieniem tylko faworyzacją. Doceniam rolę feministek w historii ale dzisiaj to chyba tylko w tzw krajach 3-ciego świata i islamu mają prawdziwą robotę a one jeszcze bronią islamu jako religii mniejszości' date=' czy chodzenia w burce jako przejawu emancypacji.[/quote'] Te yebnięte idiotki feministki nie ośmielą się skrytykować szmatogłowego choćby je zgwałcił bo to mogłoby zostać uznane za rasizm, fashysm i tym podobne duperele. Są też bardziej frywolne teorie według których cackają się one z pustynnymi ludami bo.. są bardziej samczy i męscy niż zbabiali zachodni facecicy :shock: Aczkolwiek przeczą temu statystyki w których ciemnoskórzy wszędzie gdzie jest ich dostatecznie dużo mają niskie SMV. Wynika to zapewne z tego że tracą element egzotyczności.

iiwaa, czy ty przypadkiem nie skonstruowałaś punktu 1 tak aby mnie rozsierdzić? ojojoj studencik, wszyscy go gnoiliśmy (bo to debil), bardzo dużo złych emocji się z Ciebie ulało w tym fragmencie, jak sądzisz skąd to wynika? Zaznaczam że mnie to absolutnie nie ruszyło (manipulacja działa tylko gdy nie jest się jej świadomym, i gdy nie jest śmieszna xD), po prostu chcę się upewnić (wiem że byś się nie przyznała ale może pociągniesz to w innym kierunku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×