Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mocne Bicie serca, bezsenność, czy to nerwica ?


babcia123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 25lat i od 3 tyg dotyka mnie dziwna dolegliwość.

 

Mam arytmie i skoki ciśnienia, od 3 lat leczę się u kardiologa, przyjmuję bisocard i właściwie wgl się tym nie przejmuję, wszystko jest w normie.

Jakieś 3tyg temu zaczęły się umnie mocne uderzenia serca, ciśnienie w normie, serca wali jak zawsze tylko mocno.

W dzień mogę nie zwracać na to uwagi, nawet mnie to nie matwi, pracuje, nawet czasem idę pobiegać wieczorem, basen, ale jak się położę to zaczynam czuć te uderzenia w głowie i nie mogę zasnąć,

coś jakbym miał ciśnienie 160/100, ale jak wstanę zmierzę to ciąglę jest w normie, pozatym biorę tabletki na właśnie unormowanie pracy serca i jednocześnie regulują mi ciśnienie.

 

Do kardiologa idę w przyszłym tyg, ale niewiem czy to coś zmieni. Robiłem badania krwi, potas, magnez w normie.

Dlatego niewiem już gdzie szukać, ojciec po zawale dostał tabletki na uspokojenie, jakieś mocne po ćwiartce zasypiam i spie spokojnie całą noc, ale nie chce zaczynać od antydepresantów...

Dzisiaj spałem 3 godz, nie mogłem zasnąć bo czułem to pulsowanie w głowie a jak już zasnąłem to się zbudziłem w nocy i dalej to pulsowanie, i tak do rana, a po paru godzinach tego pulsowania to już wiadomo człowiek zaczyna się denerwować bo rano do pracy.

 

Jakie badania można jeszcze zrobić ? Tarczyca, nerki ?

Nie wydaje mi się abym miał nerwicę, fakt jestem nerwowy wiele rzeczy mnie denerwuje ale nawet przy mocnych stresach wzrastało ciśnienie puls, ale bisocard czy po jakimś czasię się to regulowało, a tutaj nic nie działa.

Jestem w pełni świadomy że stres i nerwy są strasznym wrogiem i mogą oddziaływać różnorako, dlatego zdecydowałem się tutaj napisać bo może jednak to nerwica.

 

Pytanie co może mi doraźnie pomóc poza tymi antydepresantami, wolałbym coś naturalnego i nie uzależniającego. Melisa, meliski nie pomagają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Możliwe, że masz źle dobraną dawkę leku. Przydałoby się zrobić EKG.

 

Dlatego niewiem już gdzie szukać, ojciec po zawale dostał tabletki na uspokojenie, jakieś mocne po ćwiartce zasypiam i spie spokojnie całą noc, ale nie chce zaczynać od antydepresantów...

Jakie to tabletki i jak często je bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EKG też było i było w normie, tz arytmia jest ale bez jakiejś patologi. I od 3 lat biorę tak samo i zawsze było w porządku. Myślałem że może przestał działać na mnie, ale na ciśnienie działa, cały czas w normie ?

 

 

Ten lek to Alpragen 0.5mg ale wziąłem dopiero, raz 1 tab, raz 0.5 tab, i raz 0.25 tab (nie codziennie) zostało mi jeszcze 0.25tab i chyba dzisiaj wezmę bo chce się wyspać.

Najgorsze jest to że czuję się taki otępiały z tego nie wyspania, a mnie nie łamie wgl spanie.

 

Polecicie coś ziołowego, naturalnego co może podziałać >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×