Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja a ciaza


Evele

Rekomendowane odpowiedzi

na depresje choruje od dluzszego czasu z okresami kiedy sie czuje dobrze i okresami kiedy mi sie pogarsza, probuje z nia walczyc, od okolo dowhc lat chodze na terapie grupowa, w miedzyczasie odstawialam leki i czulam sie naprawde dobrze, problem zaczal sie kiedy zmienilam prace- byla bardzo stresujaca, zaczelam miec problemy ze snem i w rezultacie znowu zaczelam brac leki- po jakims czasie okazalo sie ze jestem w ciazy, gdy tylko sie o tym dowiedzialam stopniowa ale dosyc szybko odstawilam leki, balam sie ze zaszkodze dziecku, niestety od jakiegos czasu znowu sie czuje gorzej, niby wszystko jest ok-mam spokojna prace ktora nawet lubie i nic zlego sie nie dzieje, ale jakos nie czuje sie najlepiej, i tu moje pytanie, bo kompletnie sie nie orientuje- czy sa jakies bezpieczne antydepresanty ktore mozna brac w ciazy? moze ktos byl w podobnej sytuacji i moglby cos podpowiedziec?nie chce isc najpierw do psychiatry bo skonczy sie to pewnie recepta i wole najpierw sie dowiedziec czy ktos byl w podobnej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×