Skocz do zawartości
Nerwica.com

Facebook (interesuje mnie jeden termin)


dlugosky

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, nie wiem czy w dobrym miejscu zacząłem temat ale w razie czego proszę o przeniesienie

 

do czego zmierzam...

 

interesuje mnie termin dotyczący osoby która NIE udziela się w social media typu fb która nie komentuje co drugiego postu, która nie "lajkuje" zdjęć wszystkich znajomych która używa wyłącznie stron tego typu żeby jedynie mieć kontakt z ludźmi (ja jestem taką osobą) nie bawię się w lajkowanie, komentowanie różnych bzdur w internecie)

 

więc jak można mnie nazwać? w ogóle jest jakiś termin na to? :)

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie termin dotyczący osoby która NIE udziela się w social media typu fb która nie komentuje co drugiego postu, która nie "lajkuje" zdjęć wszystkich znajomych która używa wyłącznie stron tego typu żeby jedynie mieć kontakt z ludźmi (ja jestem taką osobą) nie bawię się w lajkowanie, komentowanie różnych bzdur w internecie)
Ja założyłem Facebooka dopiero kilka miesięcy temu (kiedy zdałem sobie sprawę, że moja prywatność i tak nie istnieje - więcej w temacie o kontroli umysłu i inwigilacji), wcześniej nie używałem żadnych social media, wyłącznie forów netowych gdzie czułem się bardziej swobodnie, gg i maili. Komunikowałem się z garstką osób.

 

więc jak można mnie nazwać? w ogóle jest jakiś termin na to? :)
Żadnego terminu, ALE jako, że jesteś osobą, która czuje presję odszukiwania specjalnego terminu, po to żeby zaszufladkować siebie w jakiejś grupie nazwałbym Ciebie hmm osobą, która ma problem z tym, że nie lajkuje i nie komentuje. Widzisz, mnie się zdarzyło zalajkować i skomentować kilka razy ostatnio, ale nawet nie zwróciłem uwagi, że wydarzyło się coś co zmieniło mój status (;-)) z osoby nielajkującej i niekomentującej na osobę lajkującą i komentującą. Chodzi o to, że to bez znaczenia jakiego terminu będziesz na to używał. Nie musisz szukać na to nazw tylko zastanowić się czemu jest Ci z tym faktem niewygodnie.

 

Również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×