Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica Natręctw, leczenie a normalne funkcjonowanie


mentos88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od dluższego czasu zmagam się z nerwicą natręctw jak większośc użytkowników tego forum.Nie wiedzialem,ze ja mam dopóki nie odwiedzilem znajomego psychiatry.Przypisal mi lek o nazwie BIOXETIN, który poniekąd skutkuje,ale biore go w najwyższej dawce 3 tabletek na dobę, bo mniejsze nie dawały rezultatów.Może ktoś z Was również stosuje leki z tej grupy??Mój problem polega na tym,że jednocześnie spożywam alkochol, niekiedy substancje ze wzmożoną ilością THC w zawartości(ale bardzo sporadycznie).Jednak mój problem w zasadniczej częsci dotyczy życia seksualnego.Czy nik z Was w związku z tą chorobą i leczeniem nie ma żadnych problemów?/a jeśli ma to jak sobie z nimi radzi??pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, psychotropy przygaszają często popęd seksualny, np SEROXAT

ale warto spróbować, niektórym leki pomagają, niektórym nie, ponoć im wcześniej tym lepiej

ja mam natręctwa od ósmego roku życia, ale nikt mnie jako dziecko nie zaprowadził do psychologa, nagle zaczęło mi być tak niedobrze i czułam się tak zmęczona, że przestałam wychodzić z domu - wtedy się zainteresowali

za szybko jednak przerwano moje leczenie farmakologiczne, więc nie wiem czy SERONIL mi w czymś pomógł czy nie

teraz, po 12 latach codziennego zmagania się z jakimś natręctwem, bez znajomych i przyjaciół (bo jak ich zdobyć, kiedy ma się np. obsesję na punkcie zdobywania najlepszych wyników w szkole albo chodzi się w kółko po szkolnym korytarzu) jest mi już wszystko jedno, czy istnieje jakiś lek, który by mi pomógł, nie mam siły i dość wytrwałości, żeby nie przerywać terapii, a lekarze ... cóż, tu nie chodzi o profesjonalizm, oni nie mają serca, zwykłego ludzkiego współczucia i umiejętności wejścia w czyjąś sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×