Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

gigs77

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ja również myślałem że jestem sam ze swoją nerwicą ,że nikt nie wie jak to jest .Udałem się na testy nerwicowe do psychiatry i co się okazało wszystko tam było wszystkie moje obiawy natrectwa typu (sprawdzanie kurków od gazu po kilkadziesiąt razy dziennie).,i zrozumiałem że niemoge być jeden z tymi natręctwam.Czytam forum i widze że ktoś ma te same troche się uspokajam mimo wszystko.
 2. Znam takie jedno proste i jak dla mnie bardzo pomocne ćwiczonko.Gdy tylko natręctwa lub lęki wchodzom mi do głowy wtedy wyobrażam sobie ptaka ,który przylatuje siada na moją głowę i zabiera natręctwo w postaći robaka,po prostu wyciąga mi je z głowy.Potem powtarzam formułke '' Uwolniłem się właśnie od zgromadzonych we mnie lęków napięć i natręctw jestem teraz wolny i czyst'' i tak za każdym razem.Cwiczenie to polecał mi mój psychoterapeuta.
 3. Posłuchaj stary natrętne myśli na tle religijnym to normalny objuaw nerwicy .Najwięcej natręctw pochodzi od tego czego się boimy,np kochasz BOGA jesteś wierzący to jak nazłość pojawiają sie natręctwa na tle religijnym.Wiem bo też przez to przechodziłem, lecz wiem jedno ze jeżeli świadomie kochamy BOGA to i on nas kocha wybacza i służy nam pomocą a psychiatra to narzędzie w rękach BOGA. Ja też miiałem pretęsje że mi nie pomaga ,ale teraz już wiem że on cały czs mi pomagał i dalej pomaga.Czasami nietrzeba szukać daleko Boż ej pomocy ona jest zawsze tylko trzeba ją dostrzec.
 4. gigs77

  nic nie czuję

  Czy ktoś z was próbował kiedyś jakiej psychoter. Jeśli tak ko napiszcie o efektach.
 5. Leki muszą być poparte jakąś psychoterap. wtedy można w miare normalnie funkcjonować po odstawce leku, sam wiem to po sobie.
 6. Witam.Ja brałem lek o nazwie SERONIL lek ten poparty był rozcną psychoterap.efekt mizerny.Obecnie sam próbuje z tym walczyć.
×