Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem jak sobie poradzić


mileczkowic

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zastanawiam się tak naprawdę z czym ja mam problem. Nawet w tym momencie nie mogę sformułować problemu.

Tylko problem jest akurat z tym drobiazgiem taki, że wyjde z domu do sklepu(odejdę od komputera) mój mózg się otworzy i będę myślał "tak teraz wiesz co zrobisz jak wrócisz do domu". Wracam do domu siadam przed komputerem i co? dupa

Co chce przez to powiedzieć? tak komputer mnie jakoś ogranicza.

 

Jakiś rok temu leczyłem się psychiatrycznie na depresje. Ale wiecie co? frajer ze mnie, bo czułem się tragicznie nie wiedziałem jak zrobić te kilka kroków do przodu, powiedziałem Pani doktor że czuje się tak i tak, dała mi elice oraz terapie. Płaciłem za terapie co tydzień i w głowie wytworzyłem sobie pewną historie i opowiadałem jej to wszystko, tak płaciłem po to żeby kłamać, jaki w tym sens? nie ma go. Czy czułem się lepiej? Nie wiem. Znaczy jak wyjechałem na wakacje ze swoja narzeczoną to w tym czasie brałem elicee i nie czułem się tak nigdy w życiu. NIGDY. Zero stresu zero bliskich zobowiązan.

 

Pytacie się bliskie zobowiązania? Tak, moi rodzice zrobili na maja firme długi, miałem wtedy 18 lat zaufałem im i jest tak:

z 30 tysiecy komornik

z 20 tysiecy urząd skarbowy

z 15 tysiecy zus

nie wysłane dokumenty do zus

nie wysłane dokumenty do US

Sprawy sądowe o moje mieszkanie(przez nich)

 

Codziennie jakiś stres 2 kredyty na auta stres, bo są jakieś opóźnienia. Ciągle jakiś stres.

A moja mama za zarobione pieniądze idzie do venezii i kupuje sobie buty w zarze płaszcz majac ich 10. No w morde jeża. Czy to jest normalne?

 

Nie wiem co wam jeszcze napisać.

Jeździli moim autem zrobili nim ze 100 tysiecy kilometrów, ale kiedy sie psuło, było weź napraw, weż pojedź. A teraz gdy kompletnie padło to sam musze sobie radzić.

Mama jedzie o rozmowe o prace do Poznania, synek weź pojedz ze mna bo sie boje.

Zepsuła sie zmywarka weź napraw.

Jeździli autem dostałem mandaty za parkowanie, to miesiac wysyłała że to jej wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×