Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy detektywa.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

coscie sie czepili poczciwego detektywa, matka bedzie dlugo zyla ,a pozniej zawsze mozna cos wymyslic

toc w razie odpukac smierci matki dostanie spadek w postaci domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, mnie ciekawi co zrobisz jak Twoja matka umrze? Myślałeś o tym?

Nie i na razie nie myślę.

 

-- 22 mar 2015, 16:14 --

 

Ja już zawsze będę prawiczkiem.I mam ochotę na seks z jakoś dziewczyną, jak Magda nie chcę, to inna się trafi.
Czyli to jednak poważny problem skoro chcesz pociupciać a nie masz z kim. :mrgreen: zresztą ja mam podobny problem i nie bardzo staram się go rozwiązać no ale niedługo 40-tka i pora o tych rzeczach zupełnie zapomnieć.

Mam nadzieję,że to 40 mi się uda.

 

-- 22 mar 2015, 16:15 --

 

Masz bardzo błahe problemy , nie boisz się przyszłości ? co sie stanie gdy twojej mamy zabraknie , z czego będziesz żył , czy utrzymasz mieszkanie , czy do końca życia będziesz samotny ? Chciałabym mieć takie zmartwienia jak Ty .

Na razie nie myślę, o takich rzeczach.Żyje chwilą.

 

-- 22 mar 2015, 16:15 --

 

no też właśnie , póki co jest na utrzymaniu matki , jak dla mnie to patowa sytuacja , bo kiedyś zostanie sam , bez środków do życia .

Liczę na pomoc państwa.

 

-- 22 mar 2015, 16:16 --

 

no też właśnie , póki co jest na utrzymaniu matki , jak dla mnie to patowa sytuacja , bo kiedyś zostanie sam , bez środków do życia .

Mam kuzynkę w podobnej sytuacji do detektywa też ma tak niska rentę ze względu na psychikę, no ale jej pomaga jej siostra która oprócz renty pracuje dużo i jakoś dają rade, no ale nie wiem czy brat detektywa jest tak dobroduszny. ;)

Brat jest dobroduszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×