Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od osoby,depresja za granicą,prosze pomóżcie!!!


bobekbuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Zacznę od tego, że jestem au pair w Londynie i po kilku dniach nie daje rady.

Jestem bez leków mam miec przesłane...ale....nie chce mi się żyć. Nie mogę wrócić....Mam ciężką nerwicą i lęki....nawet w PL.

Zakochałam się w dziewczynie,taka jakby obsesja.Ona żyje swoim życiem ale mnie kocha...a ja się od niej uzależniłam.

Ona pardóżuje, ma swoim znajomych i pracę u ojca w firmie...ona jest z zagranicy.

Ja jestem tutaj w Londynie( w sumie przyjechałam by ją zobaczyć nawet) ...jestem uzalezniona od rodziny , przywiązana... nie wiem co mam robić. Codziennie mam ochotę umrzeć.

Męcze rodziców telefonami...staram się wychodzić , uśmiechać...ale nie mogę.Nie mam znajomych w Polsce, nie spełniam się i czuje się jak gówno....dlatego wyjechałam...ale nie mogę już.

Nie wiem czy mam zerwać znajomość z tą dziewczyną....skoro się źle czuję.

Nigdy nie miałam kasy na podróże. Niedługo spotkamy się w Londynie...i co potem? Związek na odległość?

Czy skoro jestem w takim stanie to powinnam wracać znów do polski i zakończyć znajomość z nią? Prosze pomóżcie bo nie wiem co robić. 2 lata temu było to samo. Taka sama sytuacja....nie mam u kogo się zatrzymac i znaleźć normalną pracę i środowisko, znajomych.

Nie wiem jak żyć i co teraz robić? Nie mam studiów , a w PL leczyłam się na depresję.....chcę umrzeć...co ja mam robić...proszę powiedzcie....wracać do PL i zerwac kontakt z tą dziewczyną? ( pierwszy raz spotkamy się w Londynie dopiero), planujemy wspólną przyszłość, gadamy na skype nawet całą noc....

 

Pomóżcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

no nikt z nas za ciebie nie zdecyduje.

Ja na przykład mając depresję nie byłabym w stanie podjąć pracy za granicą.

A związek, nawet udany, nie jest w stanie wyciągnąć człowieka z depresji, a twój na łatwy się nie zapowiada.

 

Jedyne co powinnaś na pewno, to kontynuować leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×