Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia? Zemsta?


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie będę się rozwodził tylko napisze prosto że zwiodłem się na psychoterapeutach. Myślałem że to ludzie którzy mają jakąś wiedzę nie tylko ze szkoły ale i jakieś obycie z ludźmi. Ale tak nie jest. A jeżeli ktoś jest taki kozak i chce udowodnić że się mylę to na priv proszę kontakt do dobrego terapeuty w Krakowie. Ale takiego nie ma. Bo byłem lub pisałem z prawie wszystkimi. Chodziłem przez kilka lat do tych ludzi wydałem tylko niepotrzebnie pieniądze mogłem za to uczyć się języka opłacić jakieś lipne studia(zawsze coś), kupić samochód i podrywać dziewczyny o jak miło!!! Ale nie wolałem się tułać bez celu po jakiś terapiach. Oj tam Oj tam powiedzą niektórzy przecież są darmowe terapie, tak są też pisałem i powiedzieli że półtorej roku czy dłużej napisałem im że prędzej umrę niż się doczekam, pół roku minęło już jakieś 2 lata temu a ja nadal żyję! Choć pewnie wielu wolałoby żebym nie żył. Teraz już jestem dużym bobaskiem i wiem że psychoterapia to produkt jak każdy inny to już się nie dam nabrać i tam nie pójdę. I wszystko gra ale jakaś taka dziwna myśl nie daje mi spokoju ale jaka? Trójkącik? Nie! ja aż takim dewiantem nie jestem boli mnie to że oni sobie tam bezczelnie biorą sporą kasę za swoje rozmówki i nic z tego nie ma. Życzyłbym sobie aby kiedyś w przyszłości spotkał tych wszystkich którzy mnie oszukali i żebym to tym razem ja był góra a oni na dnie bez perspektyw, pracy i nawet nadziei i wtedy ja będę gadał jakieś bzdury w stylu "ale sobie pani na to zapracowała", "trzeba było ukończyć inna uczelnie to by pani teraz miała pracę i mogła kupić bucki w H$M". Oczywiście ze ślicznym uśmieszkiem na twarzy mówiącym jasno "dobrze Ci tak". Chciałbym żeby psychoterapia i wszystkie jej zamienniki po prostu zniknęły z rynku bo są sztucznie wykreowane. Ale jednego się nauczyłem że jeśli masz przeciwnika zostaw go a sam się pokona swoją własną bronią. Nie wiem jak niby psychoterapeutyczny cyrk miałby się skończyć ale się skończy. Bez mojej inicjatywy dlatego nawet nie będę się mścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×