Skocz do zawartości
Nerwica.com
nieodgadniona26

Zagubiona w świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam 20 lat. Jestem samotną osobą. Nie mam przyjaciół ani znajomych. Nie wieże w siebie, mam masę kompleksów. Jestem zamknięta w sobie, z nikim praktycznie nie rozmawiam, no jedynie jak ktoś coś chce odemnie wtedy sie odzywam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wiesz,ja cię doskonale rozumiem.Wiesz że w tych czasach trudno znależć prawdziwego przyjaciela,więc lepiej być samemu niż na kimś się przejechać.

-- 21 paź 2014, 18:48 --

Każdy teraz patrzy na swoją dupe,a nie daj boże byś dużo zarabiała,to by nóż ci w plecy każdy potrafił wbić.Zawiść i zazdrość jest teraz wszędzie.Wiem to z doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Taka mała szara zagubiona myszka z Ciebie. Wiesz wczoraj już minęło a jutra jeszcze nie ma, wykorzystaj ten fakt, zamieniaj swoje życie. Zacznij od małych kroczków. :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

musi to być osoba która cię wyciągnie z domu,gdziekolwieknp na zakupy,basen,porozmawia o wszystkim,doradzi tobie.To jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nieodgadniona26, hujenka Ci pomoże, bierz ją w ciemno i jedziecie.

-- 21 paź 2014, 19:58 --

znaczy się robicie małe kroczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj :smile:

Bywało, że nawet jak ktoś coś ode mnie chciał, to się nie odzywałam. Teraz jak mam potrzebę, to rozmawiam całkiem bezproblemowo. Da się przezwyciężyć, ale niewątpliwie przydaje się czyjaś pomoc. Reszta objawów, które opisujesz, niestety mi pozostała - uciążliwe to jest:( Ale są mniej nasilone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jestem tu nowa. :) W przyszłym tygodniu mam pierwszą wizytę u psychiatry i bardzo się stresuję. :( Czy może mi ktoś opowiedzieć, jak wygląda taka wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi