Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narkotyki


Kasia1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już nie wiem sama jak sobie poradzić, mam nadzieję, że Wy mi chociaż pomożecie w najmniejszym stopniu.

Otóż mam tylko 17 lat, ale moje życie to ciągły stres, niedawno pomiędzy rodzicami było źle, zdradza, od 4 lat ciągłe kłótnie. Teraz chodzę do naprawdę wymagającej szkoły, chciałam zapewnić sobie najlepszą przyszłość, ale też przyprawia mnie o nerwy. A wczorajsza sytuacja mnie dobiła już całkowicie. Mieszkam w internacie, byłam na połowinkach z przyjaciółką, nawet nie wypiłyśmy za dużo, bo dość niefajna impreza, po 2 godzinach poszłyśmy. Pech chciał, ale uważam, że to zupełnie normalne, że obydwie złapała nas grypa żołądkowo-jelitowa. Musiałam zjechać do domu, a tutaj.. Zaczęła mnie boleć nerka, generalnie bolała mnie od dawna, ale to były lekkie ukłucia, teraz ból jest całkowicie nieprzerwany. Moja mama zaczęła na mnie krzyczeć i wyzywać, że pewnie ćpałam itd. A ja nic nie zrobiłam ;( to mnie tak bardzo boli. Nawet nie ma opcji, żeby ktoś mi coś dorzucił do alkoholu, bo wypiłam jedno piwo, które kupiłam sobie sama i odebrałam od razu przy barze. Prosiłam, żeby w takim razie zrobiła mi badania, to ona, że już nie wszystkie narkotyki będą w organizmie. Ale ja sama dobrze wiem najlepiej, że nic nie brałam. Boli mnie to bardzo. Dowiedziałam się, że za rok chcą mnie wyrzucić z domu, jak skończę 18 lat, bo biorę narkotyki. Ale ja nigdy w życiu nic nie tknęłam. ;( Rozmowy już nie pomagają, ani płacz. Nie wiem co ze sobą już zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoi rodzice to ( z przeproszeniem) ciule jakies , chcą się Ciebie pozbyć i szukają pretekstu.

No chyba, ze tylko Cie strasza tak.

Tak czy owak, przyzwyczajaj się do myśli, ze będziesz musiala za rok się usamodzielnić, isc do pracy. wynająć pokoj.

Zreszta skoro mieszkasz w internacie to co za problem? Będziesz tam mieszkac nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to czytam to mam ochotę dosłownie rozszarpać tych ludzi!

 

Kasia1997, http://prawoity.pl/wiadomosci/obowiazek-alimentacyjny-rodzicow-wzgledem-uczacego-sie-dziecka-wybor-z-orzecznictwa

 

Jeśli oni są tacy surowi i konsekwentni wobec Ciebie Ty powinnaś również pamiętać o swoich prawach. Oczywiście rozwiązania prawne stosuje się w ostateczności. Nie poruszaj tych kwestii dopóki nie przyjdzie moment, kiedy nie będziesz miała innego wyjścia.

 

Jesteś pracowitą, ambitną, uczciwą osobą.. jestem pewny, że w razie takiej sytuacji sobie poradzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×