Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszechobecny seks


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

monooso, w starożytności ubrania nie służyły grzaniu ani zasłanianiu, tylko były symbolem statusu społecznego.

Dzisiaj też są symbolem statusu społecznego. Nie tak dawno temu byłem na spacerze, starałem się być czujny, chciałem zaobserwować co spowoduje u mnie złamanie dobrego nastroju bo zawsze do tego dochodzi na każdym spacerze i mimo, że staram się to dostrzec to mi się nie udaje. No i dokonałem tego tym razem! Szedł obok mnie jeden koleś i się z nim porównałem bo miał lepsze ubranie niż ja. Ogólnie w ogóle lepiej wyglądał niż ja. Pomyślałem sobie, że on to ma życie, pewnie ludzie do jego lgną i w ogóle. Ten fakt skojarzyłem z tym, że chwilkę później miałem humor do dupy i bardziej się stresowałem wśród ludzi. Wcześniej byłem w miarę pewny siebie, z dobrym humorem, bez wielkiego stresu, a chwilkę później nagle zaczęło wszystko się pogarszać.

 

Myślę, że współcześni ludzie nie chodzą nago po plaży nawet nie ze skromności, tylko ze strachu przed oceną innych ludzi.

Dlatego w procesie wychowywania nowych pokoleń trzeba wyeliminować taką cechę jak strach przed oceną innych ludzi. Nie wiem kto tego zaczął uczyć i skąd się to w ogóle wzięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w procesie wychowywania nowych pokoleń trzeba wyeliminować taką cechę jak strach przed oceną innych ludzi. Nie wiem kto tego zaczął uczyć i skąd się to w ogóle wzięło.
Dobór naturalny, korzyści płynące z posiadania dobrej reputacji wśród innych... Marzenie ściętej głowy, że ludzie przestaną zwracać uwagę na reputację np.swoich potencjalnych partnerów seksualnych, z którymi planują potomstwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę ktoś ma tak samo jak ja! :D A myślałam że tylko ja mam z tym problem ;) to jest jakaś moja obsesja...wszędzie gołe baby, pokazywanie kobiety jako rzecz. Piosenki, które obrażają kobiety. Panowie bardzo potrafią pokazać nam za co nas mają :/ oczywiście nie wszyscy! Jak mówiłam jest to mój problem ;) totalnie nie potrafię się zdystansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie z tym seksem. Mnie on ani ziębi, ani grzeje. Od dzieciństwa do dnia dzisiejszego nie rozumiem tego wszystkiego co się wyprawia wokół seksu. Jakieś kłótnie, cenzury i inne cuda wianki. Dla mnie to coś niebywałego. O co tyle krzyku i zachodu? O cipkę i kutasa? O zwykłe, naturalne narządy takie jak ręka czy ucho, którym nadało się tylko jakieś niebywale ważne i wstydliwe zabarwienie? Bo chowamy je w majtki i staniki? Jakieś wielkie tabu zrobione zostało, majteczki, ubranka i w ogóle masakra jakaś. Szok. Widzę, że wszystko u Was się kręci w obrębie seksu, normalnie jak zwierzęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monosso tzn że masz normalne, zdrowe podejście. A innym to przeszkadza bo właśnie z jakiegoś powodu mają problem. Ja bardzo lubię seks z moim facetem ale denerwuje mnie wszechobecna golizna (ale kobiet) :P więcej zrozumienia dla ludzi z jakimiś problemami bo chyba po to tu jesteśmy? a nie po to żeby się z siebie śmiać i szydzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×