Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z jelitami


SadEyes

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpię na nerwicę wegetatywną. Moją największą zmorą są jelita, w tym wzdęcia i rozwolnienia. Bardziej ubolewam nad tym drugim, ponieważ pojawia się prawie codziennie rano.

W tygodniu wstaję koło szóstej, żeby spokojnie zjeść śniadanie, wypić herbatę i iść do łazienki. Nie wiem, czy to jest ważne, ale przed śniadaniem jestem zmuszona brać błonnik, bo inaczej w ogóle się nie załatwię i potem już byłaby kompletna masakra. Nie sądzę, aby to była właśnie wina błonnika, bo wstaję dość wcześnie. Rozwolnienia, ból brzucha występują na pierwszych lekcjach. Kiedy się nie pojawią, później jest okej. Czasem jest to tak silne, że muszę się zwolnić, bo ubikacje w szkole mi jakby nie wystarczają i czuję się dość skrępowana, bo kabiny się nie zamykają i nie mają sufitu. Uspokajam się dopiero w domu. A czasem jest tak, że podręczy mnie to tę 1 czy 2 lekcje, postresuję się i przechodzi. Już mam trochę nieobecności.. A ja nie mogę się zwalniać, jestem w 3 gimnazujm i muszę uczestniczyć w zajęciach, jeszcze mamy wiele testów.

Czy krople na uspokojenie pomogę? W tamtym roku szkolnym je stosowałam i tak średnio wyszło.. Słyszałam, że ćwiczenia na mięśnie brzucha są efektywne, ktoś próbował? Bardzo proszę o pomoc. Już chyba z 2 lata się z tym męczę, a teraz się to nasiliło. To mnie wykańcza psychicznie. Chcę chodzić do szkoły, na niczym bardziej mi nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo. Zawsze w szkole chciało mi się ciągle srać, nie trzymałem gazów. Miałem notoryczne rozwolnienie, szczególnie na pierwszych lekcjach. Pamiętam, że kolega parę razy mówił 'co tu tak g*wnem je*ie?' a to było ode mnie bo prawie waliłem w majtki, już nie mogłem trzymać kału. Pewnie ciągle ode mnie g*wnem śmierdziało z tego powodu. Nie poradziłem sobie z tym nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×