Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, a teraz przegniesz w drugą stronę! Oj Ty to jesteś... Masz zielone oczy i beżową karnację (tak mi się wydaje), najbardziej pasuje do Ciebie taki pszeniczny blond. Takie jest moje zdanie. Na pewno nie biały, będziesz wyglądać jak dziecko neostrady :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., :roll: nie no weź przestań.....i pamiętaj, że takiej platyny nie zrobisz blond farbą...może zamiast se rozjaśniać do oporu pójdziesz do porządnego fryzjera i zrobi co trzeba, tak to sobie skórę popalisz....poza tym.......zrobisz jak zechcesz, ale to będzie wyglądać mega sztucznie.

 

Pinkii, ruda nigdy nie byłam...ale taka głęboka czerwień strasznie mi się podoba :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi, nieeeee nie rob sobie takiej platyny - bedziesz wygladal niczym Rubik - tandetnie i sztucznie, jak zreszta pisza dziewczyny...

Teraz jest ok, duzo lepiej niz w czarnych, wybierz teraz jakis kolor blondu zblizony do naturalnego i bedzie dobrze:)

 

Czy Ty w ogole czasem sie usmiechasz? Nie mozesz choc raz usmiechnac sie do zdjecia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi. na wszystkich Bogów nie rób platynowego blondu OMFG !:hide: Ten Brąz bardzo Ci pasuje moim zdaniem , wyglądasz spoko na tych ostatnich zdjeciach, i taki lekku uśmiech widać :) :great:

 

linka zamorduje Cie za to co zrobiłaś :why::why::why::why: Moja Linka uciachała te sexy, megaaa sexy włoski z grzywą :why::why:

aleeeee ale w tych krótkich też fajnie, wyobrażam sobie Ciebie w okularkach z linijką i na szpilkach jako zła Pani Profesor mrauu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Linka nie przypomina teraz ani Grazki-porazki, ani pani profesor - raczej typ zywiolowej, charakternej, pelnej pozytywnej energii, odwaznej kobietki, jak ta dziewczyna w teledysku, widoczna najlepiej w 1.7 minucie:)

Uwielbiam piosenke, Martina i ta dziewczyne tez, to jedna z nielicznych kobiet z krotkimi wlosami, ktora jak dla mnie, ma cos w sobie;)

 

 

[videoyoutube=Sh0UN0OdYtA]

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie :))

 

Pewnie macie rację, i lepiej nie robić platyny, przemyślę to, ale jak mam znowu wyglądać źle to nie wiem, bo z jednej strony fajnie, iż będę wyjątkowy i specjalny na ulicy a z drugiej będą się ze mnie śmiać już na starcie w nowym miejscu.

 

Narazie zostaje blond :)

 

Mogę się uśmiechnąć, nie mam z tym problemu, ale musi być jakaś odpowiednia sytuacja, a ona jest rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie :))

 

Pewnie macie rację, i lepiej nie robić platyny, przemyślę to, ale jak mam znowu wyglądać źle to nie wiem, bo z jednej strony fajnie, iż będę wyjątkowy i specjalny na ulicy a z drugiej będą się ze mnie śmiać już na starcie w nowym miejscu.

 

Narazie zostaje blond :)

 

Mogę się uśmiechnąć, nie mam z tym problemu, ale musi być jakaś odpowiednia sytuacja, a ona jest rzadko.

...

Uwielbiam być małym skurwielem...

Merytorycznym rzecz jasna.

CZŁOWIEKU ZMIANA KOLORU COŚ DA??

Przyjżyj się swojej twarzy. To nie to że jesteś brzydki, ale do hugoliny kwiecistej spójrz na swój wyraz twarzy. ZAWSZE TEN SAM. Raz tylko się uśmiechnąłeś ale dużo to to nie zmieniło. Nie zmieniaj swojego wyglądu tylko to co sobą eksponujesz, Jeśli taką miną masz na co dzień, to nie dziwię się że masz problemy.

Raz, dwa trzy, weź zajebiście wielki wdech, uśmiechnij się w najbardziej debilowaty znany ci sposób i pstryknij fote.

Wtedy może zrozumiesz jaki jest problem z twoimi zdjęciami.

edit, bo widze że ktoś już to wskazał.

Stary to nie jest tak że ludzie się uśmiechaja jak maja powód. Ja się najbardziej usmieecham kiedy jestem smutny. Po prostu trzeba wziąść się w garść nałożyć na twarz radosną maskę i zdejmować ją tylko wśród ludzi tego wartych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×