Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, a ja jeszcze ze 4 lata temu....Nie sadzilam ze zaburzenia psychizne to takie okropienstwo.

 

-- 27 lut 2015, 20:05 --

 

Nie jestem już młodą dziewczyną, która wierzy, że należy jej się od życia to, co najlepsze. Po prostu n i c ci się nie należy. Parę razy możesz mieć szczęście i spadnie ci z nieba to czy owo, przypadkiem , ale większość rzeczy musisz wywalczyć sobie sama i możesz się cieszyć, jeśli dostaniesz połowę z tego, co chciałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie ;)

 

Siedzę nad notatkami na jutrzejszy egzamin i udaję, że się uczę 8)

platek rozy, trzeba wierzyć, że będzie lepiej ! ;*

mi też się w ostatnich dniach kilka rzeczy posypało, ale staram się nie tracić nadziei i myśleć pozytywnie.

 

Dobra, to wracam do jakże wymarzonego piątkowego wieczoru nad notatkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, lęk związany z brakiem pieniędzy tez aktualnie przeżywam i spędza mi sen z powiek :***

 

witam wieczorowo, goście pojechały, zapaliłam, byłam wściekła na siebie, poprosiłąm, żeby mi kupili, ale postanowiłam, że nie będę się teraz katować z tego powodu, zdołowałam się, ze rozmowy z mamą o kotce nie maja sensu, gdyby był kot to bym nie paliła

znajdę bardziej odpowiedni moment na rozstanie się z fajeczkami i tak jestem na siebie zła, ze jestem słaba, ze mi się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niedawno wróciłam, myłam gufke i jadłam jedzenie.

 

Od rana praca ciężka i fizyczna w Zakopanem, w drodze powrotnej odwiedziliśmy kolegę taty, bo on się raczej z domu nie rusza, bardzo zajęty człowiek, musi drzewo rąbać i kota karmić, potem jeszcze zakupy i tak zeszło od rana do wieczora.

 

Ale dostałam piwo miodowe, nieznane mi wcześniej marki - do degustacji :great:

 

Myślę co by tu teraz, chyba po prostu sobie obejrzę komedię w TV leżąc w łóżku, to bardziej odpocznę niż przy graniu albo czytaniu.

 

-- 27 lut 2015, 21:23 --

 

Cześć, niedawno wróciłam, myłam gufke i jadłam jedzenie.

 

Od rana praca ciężka i fizyczna w Zakopanem, w drodze powrotnej odwiedziliśmy kolegę taty, bo on się raczej z domu nie rusza, bardzo zajęty człowiek, musi drzewo rąbać i kota karmić, potem jeszcze zakupy i tak zeszło od rana do wieczora.

 

Ale dostałam piwo miodowe, nieznane mi wcześniej marki - do degustacji :great:

 

Myślę co by tu teraz, chyba po prostu sobie obejrzę komedię w TV leżąc w łóżku, to bardziej odpocznę niż przy graniu albo czytaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po gościach, zaczął się oficjalnie weekend! :D Plana muszę sobie sprytnego wymyślic, żeby swoje w domu zrobic, a i trochę frajdy z tej soboty i niedzieli miec.

 

amelia83, widziałam ten film, dobry , chyba, bo na horrorach się zbytnio nie znam, rzadko oglądam, bo nie lubię się bojac, wystarczająco tego mam na codzień. ;)

A z fajkami najważniejsze, że próbujesz, chcesz rzucic, wreszcie kiedyś się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, super! ja mam plana na jutro trochę poogarniac w chatce i do sąsiadki poratować jej wlosy farba na odrosty i nowe herbatki kupiła a potem nie wiem co...a w niedziele może na aquapark pojade z rodzinka i chce poczytać też

rzadko mi się zdaza mieć ochote na horror ale widziałam kilka naprawdę które mi się podobały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, No niestety obowiązki w planach też muszą byc, ja też mam ogarnięcie chałupy. pranie, zmianę pościeli i takie tam nie kcem ale muszem... Ale sprytnie postaram się upchnąc wszystko w sobotę, żeby w niedzielę miec wolne i luzowac się, na ile głowa pozwoli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×