Skocz do zawartości
Nerwica.com

bede z nia walczyc,i ja zwalcze...


monikamika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich kochani....czytam wasze posty ktore dodaja mi otuchy i wtedy jest mi lepiej..mam teraz ciezki okres w zyciu..na nerwice cierpie juz tak z 7 lat..ale na poczatku byly ziolka jakies meliski,pozytywne myslenie i przechodzilo samo.... byly gorsze i lepsze okresy..ale ostanio po prostu szok..wystarczylo ze mnie glowa zabolala ze dwa dni..koniec..wrocilo..znowu te lęki ze mam guza,raka. itp...od razu jakies zawroty glowy,strach i ta panika ze jak wyjde z domu to zemdleje upadne.swiat usuwa sie spod nog.szarpanina mysli,kolatanie serca..koszmar..mialam dosyc poszlam do lekarza..asertin 50..pierwszy raz w zyciu biore lek tego typu..biore go drugi tydzien..tylko ze te bole glowy i dretwienie szczeki mnie meczy(w ulotce objawy uboczne)..czy te objawy mina..??a tak wogole..to wiem ze da sie z tym zyc..przeciez od tego sie nie umrze..fakt zmeczyc moze i to na maxa..ale coz..bede z nia walczyc,i ja zwalcze...do upadlego..a najlepsza obrona jest atak..strzez sie nerwico!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOnikamika.

Ja namawiam cię na psychoterapię .Sama cierpię na nerwicę 7 lat tak jak ty ale byłam na terapii 7 lat temu , napewno pomogło , teraz mam nawrót i idę drugi raz.

Mam podobne objawy jak ty , bóle głowy , zawroty , uczucie omdlenia , strach przed wyjściem i tak jak u ciebie jak tylko zaboli mnie coś to od razu wymyślam sobie choroby.

Polecam psychoterapię , żadnych prochów nie biorę , bo tak naprawdę w 100% one nie pomagają. Jak powiedziała mi lekarz psychiatra one pomagają zasnąć , uspakajają ale objawy, bóle , nie ustąpią po lekach.Trzeba iść na terapię. Trzeba znaleźć powód tych objawów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×