Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, koniecznie pomysl o terapii. Ja przez wiele lat faszerowalam sie tabletkami i po tym jak zmienilam psychiatre, zmienilam tez koncepcje na wydobrzenie. Nowa pani doktor pomogla mi wyjsc z tego marazmu i pchnela mnie ku wolnosci... tak mysle. Odstawienie lekow jest ciezsze niz myslalam ale zaciskam zeby.. Chodze na terapie od 3 miesiecy. Czuje sie roznie- czasem przybita, czasem zazenowana. Czesto mam wrazenie, ze do dupy to wszytsko i nic nie daje ale sa momenty kiedy zaczynam rozumiec co sie dzieje. zmieniaja sie moje reakcje, postrzeganie siebie i otoczenia. W moim przypadku bedzie to dluga i zmudna praca nad soba ale wierze, ze sie oplaci. Musze w to wierzyc.

 

 

Trzymam wiec kciuki za to abys odwazyla sie podjac te walke, warto sprobowac! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, troszkę lepiej ale wieczory som bardzo dołujoce i nerwowe a u ciebie jak samo poczucie wczoraj nie skoczyliśmy rozmowy napisałas mi ze szkoda ze pije o co chodziło bo ja się już wylogowałem

 

-- 06 sty 2014, 19:00 --

 

Witaj neon kasiotko jak tam kasia u ciebie sztukacla neon jesteśmy z tego samego rocznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×