Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z komunikacją - fobia.


AmDg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po małej przerwie :).

 

Wszystko co mówicie to mniej więcej prawda, mam raczej niskie poczucie wartości ze względu na moją budowę fizyczną. Mam 17 lat, średni wzrost i strasznie chudy, przy 177 chyba 56 kg wagi. Przy innych kolegach, dobrze zbudowanych wyglądam jak dzieciak, hah, dziewczyny nawet mi zazdroszczą figury.. :why: .. No tak, budowa fizyczna to mój problem, nie zmienię tego na razie, gdyż mnie nie stać i szybko to się nie zmieni. Przez to czuje się strasznie nieatrakcyjny. A do meritum - rozmowy.. Wiem, że to nie tylko moja wina, że np. w danej chwili z kimś milczę, ale powiem Wam dlaczego tak mnie to męczy ;

- wyobrażam sobie, że normalnie koledzy rozmawiają z tą samą osobą na luzie, więc myślę, że ze mną coś nie tak

- uwielbiam poznawać ludzi, ale niestety nie mam z wielu powodów już takich kumpli z którymi bym mógł wyjść i podświadomie po prostu chciałbym może się "przypodobać" żeby czasem jednak gdzieś wyjść z kimś

- jak sobie myślę, że ostatnio mam problemy w rozmowie z kumplami to ja sobie nie wyobrażam jak kiedykolwiek zagadam do dziewczyny..

- tutaj trochę powtórzę - koledzy normalnie rozmawiają z dziewczynami, a ja po prostu nie mogę, nie wiem o czym, nie wiem jak..

 

Czuje się trochu beznadziejnie... Ostatnio jakiś taki samotny się zrobiłem, naprawdę nie chce mi się z nikim widywać, rozmawiać, np. kolega chce do mnie przyjść, a ja coś wymyślam, gadam na skype w 3 osoby, jedna idzie to i automatycznie ja uciekam znów zmyślając, że muszę iść.

A mimo wszystko nienawidze być samotny, ehh..

 

Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×