Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo dziwne wachania nastroju


wolakseak15

Rekomendowane odpowiedzi

witam od 9 lat prawdopodobnie mam depresje

(z tym że jestem strasznie gadatliwy po prostu musze rozmawiac w kółko i coś robić) .

 

od ostatnich 2-3 lat mam straszne zmiany nastroju. zazwyczaj jestem smutny czuję jakby pustkę (brak znajomych) nic mnie nie interesuje najchętniej bym spał/bądź sie powiesił a np za 2-3 dni/tygodnie jestem wesoły czuje się że moge wszystko i ze wszystko jest ok mam ochotę rozmawiać i wogóle jestem radosny i pełen energii. tyle ze trwa to góra dzień 2 dopóki nie przydarzy sie coś co mnie zesmuci i znow 2-3tygodnie "depresji" prosiłbym o pomoc co to może być i jak sobie z tym poradzić by być szczęśliwym.

(od 9 lat nic nie robie nie mam znajomych .bo jak juz pojde do jakiś to ludzie mnie wyśmiewają maja za gorszego mowią po nazwisku on to i tamto itp) dodam że 9 lat temu byłem szczęśliwy ludzie mnie szanowali i poważali byłem b.pewny siebie gdy ktos mnie obrażał normalnie go uderzyłem.i nie raz dostałem po twarzy a dziś sie panicznie boje bólu i kazdy mnie poniza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na jakiej. moim zdaniem ten psycholog pozbywa się ludzi żeby nic nie robić. a to że nie mam znajomych od 9 lat każdy mnie poniża i ze mnie sie śmieje nigdzie nie wychodze niczym się nie interesuje mam w ogóle zerowe życie prywatne. tylko szkoła (byleby przesiedzieć)->dom->sen i następny dzień. to może byc depresja? dodam że kiedyś byłem odwrotnościa tego jaki jestem dziś. czyli byłem szczęśliwy b pewny siebie. i pełen życia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×