Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT- ankieta z możliwymi terminami


Lord Cappuccino

W jakich dniach powinien odbyć się zlot(jaki termin Ci odpowiada)?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakich dniach powinien odbyć się zlot(jaki termin Ci odpowiada)?

    • 19-21 lipca
      8
    • 26-28 lipca
      7
    • 2-4 sierpnia
      8
    • 9-11 sierpnia
      9
    • 16-18 sierpnia
      15
    • 23-25 sierpnia
      13
    • inny- komentarz
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że... tak! Bo akurat zgrywa się to terminowo jeszcze z urlopem który wziąłem od 19-21 żeby się przygotować a potem "odchorować" koncert Watersa. Przekonałeś mnie że faktycznie trzeba czasem przełamać swoje fobie i inne pierdoły i zaryzykować - może się z takich akcji coś ciekawego wykluć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie martw się, ja nie z takich, jak mi się nie spodoba to zwinę dupę do pociągu i wrócę do domu :P Ale raczej nie sądzę żeby tak miało wyjść, wiem z doświadczenia że rzeczy których się boimy najczęściej wychodzą dużo fajniej niż się spodziewaliśmy, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig,

A Ty się stawisz? Pytam się wszystkich na około, bo ciekawy jestem kogo przywieje.

 

-- 10 lip 2013, 22:02 --

 

Candy14,

No to zobaczę jak wygląda i zachowuje się kobieta, która może mieć każdego faceta co zechce :D Nie mogę się doczekać. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

No tak staruszki w Twoim wieku niewiele już go mają, po za tym Mushroom go pewnie częściowo "wyssał" przez te lata ;)

 

"mam nadzieje byc luzniejsza w tym terminie" - dlaczego? Co Ty planujesz dziewczyno? :twisted:

Przykro mi ale nie mogłem się powstrzymać bo oczywiście w mojej zboczonej głowie zabrzmiało to niezwykle dwuznacznie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×