Skocz do zawartości
Nerwica.com

co robic?


Gość oohwowlovely

Rekomendowane odpowiedzi

oohwowlovely, chodzisz na terapie?tam się pracuje nad swoimi problemami to miałam na mysli.On jest zakochany dlatego teraz wszytko mu sie wydaje rózowe ,ale zawsze tak nie będzie nie czarujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chodze

 

oohwowlovely jesteś młoda daj sama sobie szansę na normalne życie. Kobiece część forum by wiele dała żeby wyglądać tak jak Ty, jesteś młodą, atrakcyjną kobietą i zacznij z tego korzystać idź zabaw się i nie żałuj że czegoś nie zrobiłaś lepiej żałować że się coś zrobiło ;)

Nie bierz opinii ludzi z forum za coś pewnego, za coś co musisz zrobić - NIE UZALEŻNIAJ SIĘ OD OPINII INNYCH OSÓB, serio popełniaj błędy i wyciągaj z nich wnioski. Jesteś młoda wolno Ci, nie jesteś 50 letnią Panią w urzędzie ustatkowaną, z nieposzlakowaną opinią itd. której nie wypada.

dzieki, pocieszyles mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodzilam sie z tego wzgledu, ze go bardzo lubie, jest zajebistym przyjacielem.

 

to nie rokuje dobrze, inaczej by bylo gdybys zgodzila sie bo Ci sie podoba, ale moze z czasem cos wyniknie, poza tym, zawsze jakies doswiadczenie nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, bylam dzisiaj u psychologa. Powiedzialam mu o tej sytuacji. Był ze mnie dumny, ze zrobil pierwszy krok w zwiazku z moim lękiem przed związkiem. Mowil tez,ze podziwia moje zachowanie i to,ze mu od razu powiedzialam M. ,ze sie boje zwiazku i zeby sie tak nie angazowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×