Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwny problem.;/


kamlioooooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam taki problem. Mam swoje zdanie, potrafię powiedziec nie i potrafie udac ze mnie cos nie interesuje, W zwiazku z tym jestem dosc charakterystyczna osoba w klasie gdyz wszystko zwykle splywa po mnie jak po kaczce, czesto obiekt drwin pozatym moi 'znajomi' z klasy sa BARDZO wscibscy, a rzekoma przyjaciółka czasami nie dotrzymuje słowa, jednak od 3 lat z nią 'trzymam' i mówię jej o wazniejszych sprawach...Bardzo przejmuje się tym co ludzię mówią o mnie. Co prawda nie są to jakieś obraźliwe rzeczy (do siebie tez tak gadają, ale jednak mnie to rusza a ich jak widac nie..) zwykle sie smieje i nic nie mówie albo zmieniam miejsce 'pobytu' ale w środku mnie to dręczy... Przyjezdza do mnie chlopak z zagranicy, co wiaze sie z tygodniowym pobytem w domu i nieobecnoscia w szkole, jedna osoba wie o tej sytuacji i sądze ze reszta również się dowie -.- wiem, ze bedą gadalli, nabijali się, głupie teksty puszczali, zapewne będe to puszczac mimo uszu ale w środku mi jest dziwnie,... dlaczego tak sie wszystkim przejmuje? chciałabym zeby wkoncu do mnie doszlo ze nie powinnam sie przejmowac opinia innych, głównie chodzi o klasę, od 2 lat jest to dla mnie udręką chociaż do tej pory całkiem sobie radziłam.....z góry proszę o kilka słów otuchy i dziękuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×