Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś ma tak jak ja??


leonidas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam lecze się psychiatrycznie już 2.5 roku początkowo na depresje w tej chwili mój psychiatra widzi u mnie albo zespół paranoidalny, albo nastawienie urojeniowe, albo natrętne myśli. Biorę leki na schizofrenie najbardziej z nich pomógł mi zolafren. Otóż założyłem ten wątek bo jestem ciekaw czy ktoś tu ma takie objawy jak ja. Np. takie jak ciągłe gadanie w myślach ze znajomymi głosy które wiem że nie są prawdziwe ale słyszę je, często są krytykujące. Ciągle wydaję mi się że ludzie mnie obgadują słyszę śmiechy to jestem pewny że ze mnie, ciągle jestem podejrzliwy że chcą jakoś mnie jak by zniszczyć czy to fizycznie czy werbalnie, czy w Bóg wie jaki sposób. Wydaję mi się np. wsiadając do autobusu że wszyscy się na mnie patrzą. Nie potrafię zainteresować się bądź też skupić na rozmowie ciągle myślę że ktoś coś ode mnie chce. Mój lekarz mówi mi że to nie jest schizofrenia bo mimo że mam te objawy to wiem że one są nie prawdziwe, natomiast tłumaczy mi że schizofrenicy są pewni tych swoich objawów i że tak jest. To tyle mniej więcej co chciałem tu zamieścić pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia w leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszę co prawda głosów ale z grubsza mam podobne objawy.I mogę sobie tłumaczyć że to wymysły.Lęk który zaczynam odczuwać doprowadza mnie do wrażenia,że zachowuję się nienaturalnie.Skupiam się na sobie jeszcze bardziej i wreszcie na tym czy inni już to zauważyli.Nawet przez urojenia ląduję w miejscu w którym to ja sam mogę nakręcić pewne sytuacje.Czyli w pewnym stopniu przy takim myśleniu moje obawy stają się uzasadnione.I wychodzi na jedno. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×