Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bol glowy w jednym miejscu, nerwica czy moze nowotwor?


Pannnn

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie rezonans tylko tomograf! A po drugie to już dwóch lekarzy widziało moje tk i powiedzieli, że wszystko jest ok a na forum upewniam się tylko!

 

-- 11 paź 2012, 14:14 --

 

A poza tym już z opisu wiadomo, że jest wszystko dobrze.

 

 

Wiarygodnym źródłem w przypadku diagnozy jest lekarz a nie użytkownik forum. Cieszę się ,że wyniki masz w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka, Mightman,

Czy Wy jesteście normalni diagnozujecie się na forum i to tak w powarznej sprawie jakim jest rezonans magnetyczny , Od tego jest lekarz specjalista aby odczytać wyniki i postawić diagnozę.

 

Pani Mightman, Pan chyba nie bierzę odpowiedzialności w razie nie trafnej diagnozy ...

Nie Pani tylko Pan to po pierwsze

Po drugie w którym miejscu postawiłem diagnozę. Radiolog napisał co widział na obrazie a z tego co tam pisze to nie widać żadnych nieprawidłowości z tego co da się wyczytać.

Diagnozy bym nigdy nie postawił bo się na tym nie znam, wykształcenie mam inne. Nie dała koleżanka seri badań, zdjęć wyników i nie mówie co jej jest a co nie tylko stwierdzam fakt że to co napisał radiolog który się zna na swojej robocie z jego opisu nie ma nieprawidłowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej poczekac do wizyty u lekarza, botakie gdybanie moze sie skonczyc przerazeniem : przyklad jak mialem 12 lat wyczytalem w jakiejs ksiazce lekarstkiej ze mam raka oka, po latach wyczytalem, ze to mety ciala szklistego, odwiedzalem lekarzy i wciaz myslalem ze mam raka, smieszne prawda?

 

-- 12 paź 2012, 11:55 --

 

wlasnie przeczytalem gdzies na necie, ze miejscowy bol glowy tepy czesto oznacza nowotwor mozgu, i jestem sparalizowany strachem

 

-- 15 paź 2012, 11:02 --

 

dzis rezonans :)

 

-- 15 paź 2012, 16:24 --

 

juz po rezonansie, zobaczymy co z tego bedzie

 

-- 24 paź 2012, 15:33 --

 

rezonans wykluczyl zmiany w mozgu , a ja natych obrazkach i tak doszukuje sie jakichs zmian, mimo ze radiolog i neurolog powiedzieli ze wszystko wporzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×