Skocz do zawartości
Nerwica.com

walcze o kazdy dzien sama ze soba


kreciorek

Rekomendowane odpowiedzi

od 10 lat moje zycie nie bylo kolorowe, 2 narzeczenstwa, nieutrzymana ciaza.... wyjazd za granice i kompletna zmiana swojego zycia i przyzwyczajen. Tu zostałam sama i od 4 lat jestem singlem, wydawalo mi sie ze jestem na tyle silna zeby dalej zyc... Od stycznia spalilo mi sie mieszkanie i dobytek z ostatnich 5 lat poszedł z dymem. od tego czasu okłamuje siebie ze dalej jestem silna, ze dam rade bo musze bo chce zyc a w tym momencie widze ze rzucam sie z mostu, pod samochod, biore tabletki i usypiam spokojnie...Sytuacji nie polepsza fakt ze pracuje na nocki. Brakuje mi snu w nocy, przesypiam caly dzien, cały bo przestawiam budzik co godzine od 15-21 gdzie na 22 mam do pracy. czasami zdarza sie ze nie mam nic w lodowce wiec nie jem. Nie widze sensu bycia, moj dzien wyglada tak samo a cholerne czarne mysli sa nieodlacznym wyposazeniem mojego umyslu. Kiedys bylam przebojowa z iskra w oku ... dzis?? Czuje sie jak stara baba a mam 30 lat, nie mam na nic ochoty bo po co wstawac?? Sens zycia?? od dawna go nie widze , zajac sie soba ?? Zajmowalam sie od 4 lat i co ?? Zyc mi sie nie chce bo nie mam po co ...

Rady w stylu zajmij sie soba i znajdz hobby juz mnie nie dotycza... przerobilam silownie, basen, szydelkowanie, malowanie, kickboxing, haft krzyzykowy, spacery spotkania z przyjaciolmi ale i tak wszystko to sprawia ze czuje sie samotna ... jak mozna byc samotnym wsrod ludzi?? Obawiam sie ze niedlugo zalamie sie kompletnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapia polecam,zmana pracy byłaby wzkazana skoro jestes samotna,jakies portale randkowe moze poznasz kogos kto wypelni Twoje zycie miloscia bo chyba stad to przerazliwe poczucie samotnosci.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×