Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam nowych znajomości z KRAKOWA


adazagada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdopodobnie się z wami teraz nie spotkam ;)
o nie! to będzie trudne do przetrawienia...

 

jako, że już kolejna osoba zgłasza, że nie może a nikt jeszcze nie powiedział, że może. to termin spotkania w razie małej liczby chętnych proponuje przesunąć na przyszły tydzień.

 

fajnie byłoby się spotkać, poznać jakieś nowe osoby co? :)

 

 

ps. Roślina, byliśmy razem z grupką hiszpanów. w sumie ok 8 osób. to mogło Cię też zmylić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie się z wami teraz nie spotkam ;)
o nie! to będzie trudne do przetrawienia...

Mną się nie przejmujcie, serio. Najlepiej jak napiszesz pw bo wiem, że mało kto w wątkach zobaczy ;)

 

ps. Roślina, byliśmy razem z grupką hiszpanów. w sumie ok 8 osób. to mogło Cię też zmylić:)

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już sugerowałem wcześniej, nie bede sie zajmowal jednak organizacją spotkania w ten weekend. zato następny tydzień jest jak najbardziej aktualny. wstępnie proponuje, zeby spotkanie sie odbylo miedzy srodą a sobotą przyszłego tygodnia (10.10 - 13.10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dałam rady przyjść. A jak dzwoniliście byłam na zajęciach, więc nie dałam rady odebrać. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy ;)
w listopadzie fajnie będzie coś znów zorganizować. mam nadzieje, ze wiecej osób będzie mogło wpaść wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że już są chętni:) to ten piątek zostawimy raczej. chyba, że będą jakieś wieksze sprzeciwy. w przyszłym tygodniu napiszę wiadomości do wszystkich kogo mam na privie

 

jak jesteś chętna/y na to spotkanie albo masz jakieś refleksje co do niego, to proszę podziel się tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×