Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak dobrać leki do mojej nerwicy/zab. osobowosci


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

klasyczne neuroleptyki odpadają, tak samo stabilizatory i TLPD.

 

Dlaczego z góry skreślasz TLPD? Próbowałeś któregoś z tych leków? Jeśli nie, to moim zdaniem mógłbyś spróbować, w końcu co masz do stracenia? Osobiście poleciłbym Ci przetestować Anafranil - ten lek ma naprawdę potencjał. W porównaniu z raczej subtelnym działaniem SSRI klomipramina to prawdziwe serotoninowe wykopnięcie z buta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyczne neuroleptyki odpadają, tak samo stabilizatory i TLPD.

 

Dlaczego z góry skreślasz TLPD? Próbowałeś któregoś z tych leków? Jeśli nie, to moim zdaniem mógłbyś spróbować, w końcu co masz do stracenia? Osobiście poleciłbym Ci przetestować Anafranil - ten lek ma naprawdę potencjał. W porównaniu z raczej subtelnym działaniem SSRI klomipramina to prawdziwe serotoninowe wykopnięcie z buta...

 

próbowałem, co ty gadasz ? serotoninowe wykopniecie z buta ? przeciez sertotonina uspokaja, zmula...

brałem Anafranil nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serotonina Cię zmula, noradrenalina niepotrzebnie pobudza... jesteś w kropce stary, neuroleptyki w dłuższej perspektywie nie są dobre na dopamine. jeżeli xanax Cie uspokaja to może spróbuj lyrice, moża to nie to to samo ale ryzyko uzależnienia małe... sertra+lyrica może być niezła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serotonina Cię zmula, noradrenalina niepotrzebnie pobudza... jesteś w kropce stary, neuroleptyki w dłuższej perspektywie nie są dobre na dopamine. jeżeli xanax Cie uspokaja to może spróbuj lyrice, moża to nie to to samo ale ryzyko uzależnienia małe... sertra+lyrica może być niezła...

 

MOŻE ?

Wiesz jakie sa skutki uboczne pregabaliny ?

gabapentyny tez.

próbowałem i wiem!

 

Moderatora proszę o zamknięcie tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×