Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyrównywanie sie do innych


Gość rafka

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorzy jednak maja zyciowy priorytet, zeby sie za wszelka cene wyroznic od innych. Mowie tu o takich skrajnosciach typu 100 kolczykow na twarzy. Glany do kolan, rajstopy w czarno-czerwone paski. Glowa wygolona dookola i zostawione z tylu dready (tak to sie pisze ? ).

Taka indywidualnosc mnie sie akurat podoba. Wyraazanie siebie strojem czy gadzetami.

To co napisales wyzej

dlaczego niektorym ludziom zalezy tak bardzo zeby sie wyrozniac i byc indywidualista ? Czy jest to przejaw ich sily ? Czy moze jakas rekompensacja wlasnych slabosci i niskiej samooceny ?

jest warte zastanowienia. Im gorzej traktowani bylismy w dziecinstwie tym na wyzszy piedestal wdrapalismy sie w zyciu doroslym. I nie daj bosze zeby ktos tam probowal sie wbic... zrzucimy pazurami bo nikt nie moze byc tak wyjatkowy jak my

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqnieszka, rodzice tez ci są obojetni?

 

-- 24 lip 2012, 15:59 --

 

 

jest warte zastanowienia. Im gorzej traktowani bylismy w dziecinstwie tym na wyzszy piedestal wdrapalismy sie w zyciu doroslym. I nie daj bosze zeby ktos tam probowal sie wbic... zrzucimy pazurami bo nikt nie moze byc tak wyjatkowy jak my

godne uwagi stwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest warte zastanowienia. Im gorzej traktowani bylismy w dziecinstwie tym na wyzszy piedestal wdrapalismy sie w zyciu doroslym. I nie daj bosze zeby ktos tam probowal sie wbic... zrzucimy pazurami bo nikt nie moze byc tak wyjatkowy jak my

to już wiem czemu jestem na samym dnie drabiny społecznej i nigdy mi nie zależało by kimś ta być, byłem traktowany w dzieciństwie i nadal jestem za dobrze. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×