Skocz do zawartości
Nerwica.com

propozycja bezpłatnej pomocy dla osób rozstających się


kopd

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja jest skierowana do tych z Państwa, którzy rozwodzą się lub rozstają z partnerem, z którym mają dziecko i chcieliby pomóc sobie i dziecku/dzieciom przejść przez ten trudny czas i ograniczyć negatywne skutki, jakie tak duży stres i negatywne emocje mogą wywierać.

W Komitecie Ochrony Praw Dziecka organizowana jest grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym. W trakcie jej trwania będzie można zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, które pozwolą postępować z byłym partnerem i z dziećmi w tym trudnym czasie tak, aby zminimalizować negatywny wpływ, jaki wywiera rozwód na rodzica i dzieci.

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.30 – 20.00, w okresie od 22 marca do 21 czerwca 2012 roku.

Grupa zaczyna się już niedługo, a warunkiem koniecznym do uczestnictwa jest odbycie konsultacji i z prowadzącym, zatem zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt pod numerem telefonu: (0-22) 626-94-19.

Więcej informacji na stronie internetowej Komitetu lub pod podanym numerem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×