Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brat alkoholik


Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, dokładnie, a jeszcze babcia potrafi powiedzieć, że on taki biedny i, chudy, żeby mu jedzenie robić (nosz kuźwa)

 

kaja123, mama daje mu na papierosy, a jak nie da to chodzi i jęczy dopóki nie dostanie czego chce. Jest tak jak napisałaś. To my mamy ze sobą problem, ja nie jestem święta, mój chłopak nie jest normalny, bo ostatnio w swojej obronie podniósł na niego rękę. (nie uderzając go)

Co najśmieszniejsze pracuje jako kierowca(nie raz pod wpływem alkoholu) i rozwozi po całej Polsce sprzęt. Gdy tylko dostanie wypłatę do ręki to pije przez tydzień(bo na tyle mu wypłata starcza)

Moja mama ma za słaby charakter poza tym jest już tym zmęczona. Najpierw ojciec teraz syn. Na dodatek nie da się jej namówić na wizytę do lekarza.

Wkurza mnie to, bo wydaje mi się, że tylko mi zależy na tym, żeby coś z tym zrobić, a jeszcze usłyszałam, że chcę mu zrobić na złość.

 

Candy14, co do terapii to ja jestem za, ale moja mama sama tego nie zrobi i znów wychodzi na to, że JA muszę się tym zająć.

 

kasiątko, myślę, że i mój brat byłby zdolny do tego....

 

*Wiola*, były groźby ze strony ojca, że go wymelduje, ale to tylko groźby...

 

-- 21 maja 2013, 16:55 --

 

On ma 28 lat ,pije ,znęca się psychicznie i fizycznie ile twoja matka tak pociągnie ? Co się będzie działo jak Ty się wyprowadzisz ? On zatruwa wam życie.Wiem ,że to dziecko twoich rodziców ,ale czasami trzeba podjąć decyzję która jest trudna ,ale dobra dla większości .Może jak sięgnie dna to się zmieni i przestanie pić ? Będzie siedział i pił do usranej śmierci ,a wy przez to stracicie resztkę nerwów które wam pozostały.Niech pije na ulicy bez różnicy.Dajcie mu ultimatum pijesz won ,nie pijesz możesz mieszkać.

Na leczenie nie pójdzie jeśli sam nie będzie chciał ,a z tego co przeczytałem ,to on nie widzi problemu.

Uwierz, że to ultimatum nie działa. On się czuje Panem tego domu. A lat ma już 29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×