Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam wrażenie, że nie potrafię już kochać.


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie wiem co powiedzieć. Chyba możemy jedynie mieć nadzieję, że kiedyś odżyjemy.

Przede mną jeszcze całe życie, jeszcze nikt nie zdążył mnie skrzywdzi. A już nie potrafię się z niczego cieszyć, smucić. Staram się szukać i odnajdować emocje, ale już nie pamiętam jak one wyglądają. Nie pamiętam jak to jest coś czuć. Mieć przyjemność z jakiś rzeczy.

Najstraszniejsze jest to, że nie wiadomo jak z tą pustką walczyć. Można stawać na głowie, góry przenosić, a i tak w duszy słychać będzie jedynie okropną ciszę.

Spróbujmy uwierzyć, że damy radę. Jeszcze kogoś pokochamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie by wcale nie zmartwiło jakbym czuł trochę mniej, może nawet wcale, skoro to co czuje wynika z egoizmu, a mimo to nie potrafię się od tego odciąć i większość tego co czuje sprawia mi ból to po co czuć cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się szukać i odnajdować emocje, ale już nie pamiętam jak one wyglądają. Nie pamiętam jak to jest coś czuć. Mieć przyjemność z jakiś rzeczy.

Otóż to, albo nie pamiętamy, albo ich nie znamy, albo je nie potrafimy nazwać...

 

Najstraszniejsze jest to, że nie wiadomo jak z tą pustką walczyć. Można stawać na głowie, góry przenosić, a i tak w duszy słychać będzie jedynie okropną ciszę.

Uczucia robią z nami co chcą, rządzą nami. albo jest ich za dużo albo za mało

 

Kocham za bardzo, uzalezniam sie od drugiej osoby, albo nie kocham wcale.

Tak czy siak, czujemy sie zagubieni, bezradni, samotni, a przecież tak bardzo pragniemy towarzystwa drugiej osoby, ciepła i wyrozumiałości, ale nie potrafimy do tego dążyć, jesteśmy zbyt, słabi, zbyt nieufni lub zbyt otwarci....

 

Spróbujmy uwierzyć, że damy radę. Jeszcze kogoś pokochamy.

I ja w to wierzę. A na razie mamy siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam faceta od 3 lat,dla niego sie rozwiodlam,od pewnego czasu patrze na niego i czuje ze jest mi obcy,daleki.jestem pusta w srodku,wszystko sie wypalilo.jedna wielka porazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×