Skocz do zawartości
Nerwica.com

Multiselect Policja


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystko powyżej, Ja zdałem za pierwszym razem i podzielę się moimi uwagami. Na pytanie

Gdy gram wolę wygrać, niż przegrać odpowiedziałem TAK - nawet gdy gram z przyjaciółmi wole wygrywać niż przegrywać. Spytałem kilka osób i każda odpowiedziała, że woli wygrywać. Dodam jeszcze, że te osoby były zdrowe psychicznie.

kulajdropsa napisał "przecież jakby zapytać 1000 ludzi to myśle że na palcach policzymy osoby ktore powiedzą, że nie wolą wygrywać." Ma racje gdy tworzony byłe ten test to najpierw zapytali 1000 np. schizofreników a potem normalnych i porównali odpowiedzi. Na tej podstawie test bada między innymi psychopatie, paranoje itd.

Kilka osób napisało na początku, że nie nadajesz się na policjanta, moim zdaniem te osoby nie mają kompetencji aby o tym wiedzieć. Ktoś dalej pisał, że po niektórych pytaniach nie da się wywnioskować jaką ma się osobowość, ma on racje nie wszystkie pytania są diagnostyczne. Jest o tym filmik na YouTube pod tytułem Multiselect - kłamstow. W teście jest skala kontrolna to znaczy, że kłamstwo wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×