Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolana


Rekomendowane odpowiedzi

Od bardzo dawna borykam sięz jednym problem ale dopiero teraz o tym postanowilam napisac nie pamietam odkąd mam problemy zkolanami w obu kolanach wyskakuje mi rzepka i wiązadla kolanowe niedawno przeszlam operacjie w sumie to byl zabieg tylko ale pod narkozą atroskopie mialam usuwanie obcych ciałek w kolanie prawym i shaving czyli mycie lub czyszczenie jak kto woli kłykcia udowego powiem jedno tylko że jest to straszny ból dużo najzezdzilam sie po szpitalach przez to mialam równiez krwiaka w prawym kolanie wyciagali mi go strzykawka mowili ze gdybym nie przyszla grozila by mi amputacjia nogi przez to mam maly zanik mięśni w prawej nodze druga noga czeka na zabieg jest to strszne wiele razy zabierala mnie karetka i mialam noge w gipsie przez to boje sie teraz gdzie kolwiek wychodzic a juz nie mowiac o uprawianiu jakiegoś sportu czy chodzenie na dyskoteki pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 1:55 pm ]

ps. te złamania powtarzaja mi sie co dwa trzy lata :cry:

 

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 2:27 pm ]

ps.zapomniałam dodać że na prawe kolano mialam juz 5 zlaman a na lewe 2 lekarze juz mi nie chca nawet robić prześwietleń rendgenowskich bo uważaja ze za duzo juz ich mialam :cry:

 

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 3:27 pm ]

to by było na tyle :cry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu ten temat naprawde chyba nie jest tam gdzie byc powinien. Ten dzial porusza troche inny problem, wydaje mi sie , ze powinnas jeszcze raz poruszyc ten temat w nerwicy albo depresji.

 

Powiem Ci tylko tyle, ze choroby przewlekle czy tez zmaganie sie z roznymi urazami oczywiscie moga byc przyczyna nerwicy lub depresji. Pewnie znajdziesz na forum osoby majace podobne doswiadczenia i bedziesz mogla z nimi o tym porozmawiac.

 

Ja takze ma podobny problem i musze uwazac na zlamania. Mam obnizona gestosc kosci i musze uwazac. Mialam dwa razy zlamana noge w tym raz, bardzo powaznie kosc udowa co zakonczylo sie operacja i polrocznym chodzeniem o kulach. A takze niezbyt przyjemna perspektywa utykania do konca zycia (na szczescie to sie nie sprawdzilo). Bylo nieciekawie, ale w moim przypadku wszelkie fizyczne dolegliwosci daja mi duzo sily i energii do tego by walczyc i sie nie zniechecac. Przeciez mozna robic tyle roznych fantastycznych rzeczy. Trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×