Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

by mi nastrój, zwiększyło motywację, ale nie wiem czy to w ogóle możliwe ?? bo z lękami to ja sobie poradzę jak już ruszę. nie to jest problemem. problemem jest niemoc.

ychodzi ze ciebei blokuje na zycie chyba stan deperesyjny, który odbiera ci stan do działania i chcęc zycia skup sie na terapi i przy braniu leków na pokonaniu stanu depresyjnego, troche w mniejszym stopniu skupiając sie na lękach. Jak zmniejszysz depersje i poczujesz chcec do działania i chcec walki z lękami to wtedy zacznij terapię typowo ukierunkowana na zwalczanie lęków. Omdlenia gdy nie znajduje sie powodów somatycznych są raczej wywołane nerwica, moga byc nie związane z typowymi lekami , ale organizm , który chroniczne znajduje sie w pobudzeniu nerwoowym i ciagłym takim napięciu musi byc jakoś osłabiony i moze to się wiązac z tka ogólna nerwica organizmu, moze to jest np. reakca obronna na ciagły stan newrowoy organizmu a moze jakies niedotlenienie spowodowane ciagłym stanem nerwowym. To sa rzeczy, które zaebiją sie o sibie jedno pocaga drugie za soba , dlatego są tak trudne do zdiagnozowania bo osobno to one sobie nie istnieja a istnieją w symbiozie z czyms innym, ale w taki sposób ze objawiają sie osobno.

To jest odpowiedźdla dominiki 92 tylko tego nie widac bo cos źle pusciłam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×