Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Aharata

Sposób na depresję! Bardzo skuteczny!

Rekomendowane odpowiedzi

SEMINARIUM - AHARATA POZIOM 1

czyli

"KONTROLA I ZARZĄDZANIE NASZĄ ENERGIĄ"

25 - 28 sierpień 2011 (4 dni)

 

Na tym seminarium nauczysz się jak

"Kontrolować i Zarządzać Własną Energią"

 

Poprzez opanowanie ćwiczeń zyskasz możliwość kontrolowania i zarządzania własną wewnętrzną energią. Właściwa cyrkulacja tej energii i właściwy jej balans są niezbędne dla utrzymania harmonii organizmu i dobrego zdrowia. Uzdrowienie może się dokonać tylko poprzez przywrócenie równowagi energetycznej organizmowi. Jest to fundamentalna zasada wschodniej medycyny.

 

KONTROLA OSOBISTEJ MOCY.

PRAKTYKI ZWIĘKSZAJĄCE WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

 

Każdy może nauczyć się podstaw psychoenergetycznej ochrony i cieszyć się z korzyści płynących ze zwiększenia osobistej energii, i co za tym idzie rozwoju i wzmocnienia swojego zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego. Nagle inni przestają posiadać nad Tobą emocjonalnej władzy. Zyskujesz siłę, która uwalnia Cię od emocjonalnego nacisku i nieprzyjemnej presji ze strony otoczenia. Ludzie przestają Cię stresować!

 

Od momentu narodzin dysponujemy określonym rezerwuarem energii i siły życiowej, który w codziennym życiu pomaga nam realizować nasze cele oraz przyciągać do naszego życia najbardziej sprzyjające okoliczności we wszystkich obszarach życia.

 

Niektórzy ludzie posiadają z natury wyjątkowo wysoki poziom osobistej siły. Tacy ludzie najczęściej przyciągają dostatek bez specjalnego wysiłku. Są jak potężny magnes, zdolni do kreacji tego, na czym skupiona zostaje ich uwaga. Czasami nazywa się takich ludzi "szczęściarzami" - ponieważ sukces i powodzenie niejako lgną do nich.

 

Takie przypadki nie są jednak zbyt częste. Bardzo często zdarza się bowiem, że inteligentni ludzie obdarzeni wieloma talentami, nie mogą w pełni realizować swojego potencjału, właśnie z powodu braku tej "osobistej siły". Niekiedy ten brak wiąże się z czasowym przemęczeniem, jednak w większości przypadków jest to skutek zablokowania naturalnego przepływu energii i powstania różnych blokad związanych z negatywnymi programami socjalnymi (edukacja, wychowanie, media) oraz z niezrównoważonym stylem życia, stresem, wpływami zewnętrznymi i negatywnymi emocjami.

 

PROGRAM SEMINARIUM:

- Pojęcie osobistej mocy. Poznasz 7 podstawowych poziomów wyrażania osobistej mocy w życiu osobistym, biznesie, relacjach partnerskich oraz zdrowiu.

- Metody "Yen-Ten";. Dowiesz się, gdzie znajduje się Twoja energia witalna oraz zdefiniujemy Ci główne przyczyny jej utraty.

- Dowiesz się jak zyskać wolność od niewłaściwych nawyków i uzależnień - praktyczne metody i ćwiczenia bazujące na tysiącletniej tradycji szkoły Aharata.

- "Shiva Nath" integralny system prawa przyciągania.

- "Aharadj" - integralny system rozwijania osobistej mocy. System psychiczno-energetycznych praktyk oraz pracy z oddechem, mający na celu podnoszenie poziomu Twojej siły.

- Poznasz ćwiczenia na aktywowanie i podnoszenie Twojego poziomu energetycznego podczas silnego emocjonalnego obciążenia (podczas stresu, egzaminów oraz realizacji różnych zadań i celów, które wymagają zwiększonego nakładu sił).

- Nauczysz się metod i technik radża jogi idealnych dla rozwoju i podnoszenia poziomu energii.

- Będziesz pracował na poziomie ciała fizycznego. Nauczymy Cię właściwego oddechu i stylu życia (dieta, ćwiczenia) poprawiającego funkcjonowanie układu odpornościowego.

- Zdobędziesz wiedzę z zakresu ćwiczeń energetycznych pomagających generować wysoką energię dla osiągania własnych zamierzeń, rozwijania zdolności przywódczych oraz podnoszenia jakości własnego biznesu i osiągania sukcesów.

- Powiemy Ci wiele na temat tworzenia satysfakcjonującego związku partnerskiego z partnerem(ką) o wysokim poziomie energetycznym.

- Otrzymasz specjalną wiedzę z zakresu medycyny indyjsko - tybetańskiej, dla kreowania zdrowia i długowieczności.

- Oczyścisz swoje ciało eteryczne (ruska bania, basen)

 

AHARATA, to wiedza licząca sobie 5000 lal. Uczy ona jak wzmacniać swoją siłę osobistą, podnosić poziom energii oraz budować zdrową, harmonijną komunikację z innymi ludźmi, dbając jednocześnie o ochronę energii własnej. Praktykowanie Aaharaty odstresowuje ciało i umysł oraz zwiększa motywację do działania i podejmowania decyzji. Aharata, to zaawansowany system równoważenia i wzmacniania naszych psychiczno-energetycznych sił, osiągania niezależności energetycznej i wzmacniania pozytywnego nastawienia. Jest to wspaniała metoda pracy nad swoimi słabościami - gdzie za pomocą ćwiczeń, właściwego ukierunkowania energii, przekraczamy swoje ograniczenia i uczymy się utrzymywać właściwy poziom energii bez względu na okoliczności.

 

Informacje i zapisy (do 15.08.2011):

tel.: 530837036 (Play)

e-mail: khadroo@gmail.com

 

 

Więcej tutaj:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B4dlELOdqB34NTMxNDFkOGUtOWJhOC00YTMxLWI4ZDktY2EzOWE4MDZjYTFm&hl=en_US

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×