Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, a witaj Kestler, cóż żeś porabial jak cie nie bylo.

 

co do auta to nie chce mi sie pisac na ten temat, moze cos innego wymyślimy. Ciesze sie, że jutro to będze Grzegorz na parkingu, to sobie z nim porządnie pogadam. Teraz mam takie przerwy w wychodzeniu na parking bo jeden gościu do którego przychodze wyjechał na tydzien do Anglii na wesele, ale na szczescie

już niebawem wroci to będzie mial co opowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam przestawiony, co nie jest problemem gdy ktos jest na parkigu ale jest problemem jak nie ma bo raptem powstaje taka dziura z czasem, ktora nie wiadomo jak wypelnic. Niby siedze na tym forum ale czas mi sie dluzy, na parkingu zawsze leci bardzo szybko te 2,5 godziny. A Ty czemu masz przestawiony zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem, jak to się stało. Nie muszę wstawać rano od ponad 10 lat /jestem na rencie/, a od urodzenia jestem nocnym markiem. Gdy pracowałam, no oczywiście byłam wtedy młoda, kładłam się późno także, ale szybciej regenerowałam organizm niż teraz. Aktualnie potrzebuję więcej snu, co jest normą po lekach róznych. Mnie się nie nudzi. Czytam, oglądam telewizję, robię coś w domu, gram w Liiteraki, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×