Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, no przeciez to też nie mój gust... jaja se robie :mrgreen: nie wiem czy wsiadłabym do czegos takiego ;)

 

co Ty spoko furka :lol: w końcu dresowóz :lol:

 

W bagażniku pewnie butla z gazem. Prawie jak nitro. :mrgreen:

 

oj tam... ale dwie rury wydechowe są... a Ty nie chcesz się zamienić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ja kiedyś zabłądziłam na yt i skończyłam na oglądaniu jakiś chinoli co robią zawody w pierdzeniu :hide:

 

-- 05 cze 2014, 20:24 --

 

kupmitrumne, fajna kobieta z Ciebie więc akurat z tym większego problemu na pewno nie będzie :D

 

może zombiak będzie chciał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie rozumiem tego

Niewiele jest osób, które mogą zrozumieć moich rodziców. A najgorsze, że oni pewnie to czytają. :roll:

 

dlaczego mieliby to czytac?

btw... skoro masz zapisane leki to raczej powinieneś je brac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ja kiedyś zabłądziłam na yt i skończyłam na oglądaniu jakiś chinoli co robią zawody w pierdzeniu :hide:

 

-- 05 cze 2014, 20:24 --

 

kupmitrumne, fajna kobieta z Ciebie więc akurat z tym większego problemu na pewno nie będzie :D

 

może zombiak będzie chciał :lol:

 

no coś TY!!!!! jemu może coś odpaść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie rozumiem tego

Niewiele jest osób, które mogą zrozumieć moich rodziców. A najgorsze, że oni pewnie to czytają. :roll:

 

dlaczego mieliby to czytac?

btw... skoro masz zapisane leki to raczej powinieneś je brac...

Ponieważ dorwali się do mojego starego konta, dlatego założyłem nowe. Co do leków, to rzeczywiście, chcę i powinienem je brać, ale im tego nie przetłumaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę skołować tylko szofera

Mała ! mówisz i masz. Najpierw do lasu zajedziem, to pomożesz mi grzyby zbierać. Wiem, że teraz nie ma sezonu na grzyby, ale lepszej ściemy nie wymyśle :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, zjadłem genialna była !!!!!! jak w pizzeri u hujen, z pieczarkami szynka serem korniszonem cebula i sosem czostkowym samorobka , mistrzostwo , ta pizza byla lepsza niz to forum normalnie

 

do rodzicow dobremana : nie ładnie szpiegowac :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, ale nie masz co im tłumaczyc... idziesz do lekarza, wykupujesz leki... i wcale im ich nie musisz dawac. Tzn nawet nie powinienes

Niestety, leki już wykupione i schowane. :bezradny: Nic już nie poradzę, muszę się jakoś przemęczyć bez spania. Może jak terapeutka na następnym spotkaniu z nimi zagada, to zmienią zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×