Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, Hej ;)

 

wieslawpas, No w pracy jestem od rana, 4h tylko spałem. Tydzień zapowiada się tragicznie samotnie, chyba pora zacząć błagać ludzi o spotkanie lol. Dzisiaj dzień matki jeszcze do sklepu skoczę po coś słodkiego na prezent.

 

-- 26 maja 2014, 13:29 --

 

Kestrel, Oglądałem do 5 epizodu madness combat, fajna animacja, mieczami siekają z takim wdziękiem :D A w gierce za dużo klikania, bym przeszkadzał współpracownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, po beskidzie żywieckim i śląskim.

A dalej sie nie zapuszczasz czy po prostu czasu brak? Ja po Beskinie to jakos tylko zima chodzilam ostatnio. Teraz pewnie pelno dracych sie dzieciakow na szlakach i w schroniskach.

 

-- 26 maja 2014, 15:06 --

 

Nie spamujcie tak..nie nadążam D:

Czlowiek czybko sie starzeje w dzisiejszych czasach...i przestaje ogarniac ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, proste rozwiązanie eliminujące problem turystów: łazić nocą albo przy kiepskiej pogodzie :mrgreen: .

Ten etap juz mam za soba, czasem warto jest po podziwiac widoki -kiedys slyszalam, ze podobno po to glownie tam sie chodzi :D.

Poza tym nie wszystkie szlaki są tak zapchane, zazwyczaj staram się łazić tymi rzadziej uczęszczanymi.

Fajny jest szlak Pilsko-Babia G. Malo uczeszczany bo malo kto na takie dlugie wedrowki sie wybiera. Fajne widoki sa, jesli pojdzie sie czerwonym szlakiem cala droge, ewentualnie mozna sobie przez Slowacje skrocic droge zoltym,(na mapach jest, chociaz chyba ktos zapomnial go pomalowac na trasie) przynajmniej kilka lat temu tak bylo. To moge Tobie polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, przetestujemy :mrgreen: .

 

A z tymi widokami nocą to nie jest tak źle.O ile jest pełnia i bezchmurne niebo. Teraz niestety jest nów, więc szału nie będzie. ale 16 czerwca... hue hue hue :mrgreen: .

No fakt, jesli jest sie kawalek od miasta to zarabiscie cale niebo w gwiazdach widac. I noce sa o tyle fajne, ze jest najstabilniejsza pogoda wiec male prawdopodobienstwo deszczu.

 

blah!, za co masz osta? :D

witajcie :papa:

Hola! W sumie to nie wiem bo dopiero teraz zauwazylam, ze jest ale strzelam, ze za notoryczne lamanie regulaminu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×