Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, oj... w 100% nie wierzę ;)

smacznego :D

 

-- 02 lis 2013, 10:42 --

 

hania33, hahaha :mrgreen: kabel z tyłka :mrgreen: jej... maja psy pomysły ;)

Moja zjadła myszkę od kompa... nie jedną, szklankę i dużo dużo dziwnych rzeczy ;) nie wspomnę o swoich szpilkach... uwielbiała je ;)

Na szczęście dorsła i już raczej nie ma głupich pomysłów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, była zadziwiająco grzeczna, jak skończyliśmy i pomogliśmy jej wyjść spod prysznica (psinka ma jeszcze ok 8 kg nadwagi) nie bardzo ogarniała co ma robić i dopiero po chwili zaczęła się otrzepywać, więc więcej roboty było z sprzątaniem po kąpieli, zwłaszcza że prawie zatkaliśmy odpływ jej kłakami :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Pętelsia było gorzej jak była szczeniaczkiem. Nie sikała w domu już, ale przyszła zima, a ona jest ciepłoluba, więc wpadła na pomysł, żeby sikać na łóżko, ale tylko u brata. Ile my się namęczyliśmy, żeby ją oduczyć. Teraz jest czyściutka. Jak była mała zjadła moje psychotropy i prawie się otruła. Piana z przyszczka, oczka przerażone dopiero jak zwymiotowała to zasnęła i jej przeszło. Miała kilka tygodni jak połknęła kępe trawy i się dusiła. Domyśliłam się bo jej źdźbełko wystawalo z pyszcza a ona charczała. Wyciagnęłam jej z gardła calą garść. Przeboje były z Pętelsia jak była mała :mrgreen:

Teraz są maty do sikania dla szczeniąt, ale nie wiem na czym to polega. Ja dwa razy dałam po dupinie gazetą i wynosiłam na dwór i każdy się szybciutko oduczył. Zgrywusio to tylko raz go uderzyła i już wiedział co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×