Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, kobieto, ogarnij sie w koncu. Sama zaczelas ten trend na idiotyczne ankiety, a jak ktos zalozy tez durna to sie sapiesz i probujesz wywolac shitstorm. Zaslugujesz na warna, oj zaslugujesz.

 

P.S. Moze to dla Ciebie nowosc, ale nawet jesli tworzylas to pod wplywem NN, to podszeptow nerwicy sie nie slucha, zeby nie bylo gorzej. A jesli juz tworzysz takie zidiociale cos to nie miej pretensji do np. mnie, ze robie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w biosie ustawione w Advanced BIOS Settings/Advanced BIOS Features

 

First Boot Device jako CD-ROM/DVD-ROM

Second Boot Device jako HDD

itd.

 

to wkładasz płytę z xp do napędu, uruchmiasz ponownie komputer i w pewnym momencie podczas uruchamiania pojawi się

 

"Naciśnij dowolny klawisz, aby zbootować z płyty"- wtedy wciskasz dowolny klawisz.

 

Może też być tak, że ta płyta z windowsem xp jest niebootowalna, tzn. źle została wypalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w biosie ustawione w Advanced BIOS Settings/Advanced BIOS Features

 

First Boot Device jako CD-ROM/DVD-ROM

Second Boot Device jako HDD

itd.

 

to wkładasz płytę z xp do napędu, uruchmiasz ponownie komputer i w pewnym momencie podczas uruchamiania pojawi się

 

"Naciśnij dowolny klawisz, aby zbootować z płyty"- wtedy wciskasz dowolny klawisz.

 

Może też być tak, że ta płyta z windowsem xp jest niebootowalna, tzn. źle została wypalona.

 

Dokładnie mam tak zrobione jak napisałeś, a płyta jak najbardziej jest dobrze wypalona, bo sprawdzałem przed chwilą na laptopie i hula, tyle, że na nim mam właśnie XP, sigh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem w czym leży problem. W boot.ini windowsa 7. po prostu xp jest starszym systemem i "nie widzi", że tam jest zainstalowany jakiś nowszy system. Zawsze kolejność instalowania systemów powinna być od starszego do nowszego. jak masz płytę z win 7 to z jej pomocą sformatuj permanentnie partycję c, i wtedy sprobuj zainstalować win xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko:)

Ach te czasy, kiedy umiejętność instalacji Windowsa było szpanem w okolicy, uczucie informatycznej mocy.

monk.2000, się śmiej. Mój przyjaciel do dzisiaj czasami się nabija ze swoich kumpli z roku, którzy nie potrafią zainstalować sobie Windowsa, dodam, że studiują kierunek bardzo zbliżony do informatyki. I te ich bezcenne miny jak słyszą, że ja, baba, umiem sobie sama sformatować komputer 8)

 

kupmitrumne, taaa, też to 'uwielbiam' :hide:

i cmentarny pokaz mody w wykonaniu co niektórych ;) kit, że pi*dzi jak za cara a tu cienkie rajstopki, mini i trzęsie się jak galareta :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×