Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycja helołin dociera już do zapadłych wiosek. Już drugi czy trzeci rok z rzędu po okolicy szwenda się gównażeria ze swoim "cukierek albo psikusss". Skomercjalizowane imprezy - to dzisiejsze, walentynki, andrzejki - fu! Przecież my mamy dziady. Kto idzie je wywoływać? :P

Zamknijcie drzwi od kaplicy

I stańcie dokoła truny;

Żadnej lampy, żadnej świécy,

W oknach zawieście całuny.

Niech księżyca jasność blada

Szczelinami tu nie wpada.

Tylko żwawo, tylko śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem współczesne teledyski, żeby się zorientować co na topie jest teraz.

Może dzisiaj w nocy trochę posiedzę. Mam herbatę, mogę trochę podkraść mamie Freeway Coli.

Jakby tu mark123 był, to by się mógł wypowiedzieć co sądzi o tym szlachetnym gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, koncert, to pretekst do spotkania się z znajomymi.

W sumie oprócz samego pana artysty to nie wiem czy kogoś znajomego spotkam, ale to wnioskuję po zaproszeniach na facebook'u.

No i nawiasem mówiąc trzech znajomych z psychiatryka zajmuje się muzyką :mrgreen: zespół jednego z nich na prawdę lubię.

 

Mam nadzieję, że nie wymięknę i się wybiorę na ten koncert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, cześć :)

 

-- 1 lis 2013, o 00:11 --

 

monk.2000, friłejka jest całkiem niezła,wielokrotnie piłem, i mimo że podróba oryginału,to całkiem dobra.

Dla mnie wszystkie napoje typu cola są takie same, chybabym musiała bezpośrednie porównania poczynić, żeby odróżnić.

 

-- 1 lis 2013, o 00:12 --

 

PS. muszę chyba przestawić forumowy zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, wypadałoby :roll: Mama wyjechała na długi weekend, więc mam cały dom na swojej głowie: gotowanie, sprzątanie itp, jak wrócę zrobię sobie maraton "Friendsów" lub zafunduję sobie inne lenistwo ;) dlaczego ja nie wpadłam na pomysł takiego kostiumu na halloween? :pirate:

 

h324039A7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×